geen krans". Ate Euwes, trainer van de B-selectie heeft het niet gemak kelijk gehad en moest toezien dat zijn eerste (ons derde) elftal zich niet kom handhaven in de reserve 2e klasse. Ik hoop dat hij het volgend seizoen met zijn jongens het verloren terrein kan herwinnen. Onze jeugdtrainers Weerman, Thomas en good old Cor Sluyck hebben met hun selectiegroepen fijn gewerkt, al hadden zij soms meer van de resultaten in de wedstrijden verwacht. Wij wensen alle trainers, die nog een jaartje hebben getekend, het vol gend seizoen veel succes toe. Gaarne maak ik van de gelegenheid gebruixk, hoewel het gebeuren buiten de verslagperiode valt, de A.P.C.-ers, die op 7 juli met het Maccabiah Elftal naar/Israël vertrekken om de nederlandse kleuren te gaan verde digen op de 10e Maccabiah Spelen, een goede reis en veel succes toe te wensen. A.P.C, is hierbij wel zeer sterk vertegenwoordigd door trainer Gé van Dijk, elftalleider Sal van Gelder en de spelers Micha Bloemendal, Simon Cohen, Guy en Benno Leeser, Rob Mathysse, Rudi de Vries, Eddy Meijer, Edday Swaab, Ronald Gans en John Parsser. ik Het einde van mijn verslag waarin U zij het beknopt het wel en wee van A.P.C, in het afgelopen vereniginsjaar heb proberen weer te geven, nadert. Ik wens onze club voor het komend seizoen veel sportieve successen en een bloeiend verenigingsleven toe. Tenslotte dank ik U, mede namens mijn mede-bestuursleden voor de krachten die U, hetzij individueel, hetzij in commissieverband aan de vereniging heeft gewijd. Dank aan deeresleden en leden van verdienste, die ons waar nodig terzijde hebben gestaan. Ik dank U allen voor het in het bestuur gestelde vertrouwen. Mijn persoonlijke dank aan mijn mede-bestuursleden en allen., die mij terzijde hebben gestaan bij de uitoefening van mij] Amsterdam, 23 juni 1977.

Jaarverslagen | 1977 | | pagina 14