Gedurende het verenigingsjaar bedankten de heren Rooze en Tromp als lid van de Jeugdcommissie en werd de heer v.D. Klaauw in deze commissie benoemd. De heer Vroege werd benoemd als lid van de P.&.P.C. Uw bestuur kwam het afgelopen seizoen 9 keer officieel in vergadering bijeen. Verder vervulde dit college zoals gebruikelijk haar represen tatieve verplichtingen. Ook dit verenigingsjaar is A.P.C, niet voor verliezen gespaard gebleven. Een ogenblik stilte zou ik in acht willen nemen ter herdenking van de leden, die ons ontvallen zijn: De heren Baarda. van Oenen Sr., van Baaien, Nienhuis, Reeder, Andrea, Timman, Hageman, Eijlders, Linders, Stradmeijer, Heijman, van Klinken, Piereg en Bogaart. Bijzonder tragisch was het overlijden van ons jeugdlid George Zeegers. Zij rusten in vrede! Op dit moment telt onze vereniging 1271 leden, waarvan 462 werkende leden, 438 jeugdleden en 371 donateurs. Het afgelopen seizoen traden 5 A.P.C.-ers in het huwelijk, terwijl in 17 A.P.C.-gezinnen een nieuwe wereldburger kon worden begroet. De clubavonden werden redelijk bezocht, maar zoals gewoonlijk hoofd zakelijk door functionarissen en de vaste kaarters en biljarters. De biljarters organiseerden weer een aantal aantreltelijke wedstrijden, terwijl de bridge liefhebbers elke eerste donderdag vaN DE maand hun hart konden ophalen aan dit edele kaartspel. Op 12 november kwam de Zilveren Ploeg onder leiding van Arie Waayer weer bijeen. Liefst 95 A.P.C.-ers gaven acte de présence, waaronder 10 new-comers, die door Arie op zijn bekende wijze werden geïnstalleerd. Ook nu weer een bijzonder fijne avond. In de decembermaand uiteraard weer de tradionele kienavond voor senioren en donateurs, dit jaar georganiseerd door de P.&.P.C. en ik mag wel zeggen met succes. De kienmasters Rien Bal en Jack van Gelder kweten zich uitstekend van hun taak. De plotseling invallende vorst en daarmee ge- paardgaande gladheid was er de oorzaak van, dat de belangstelling jammer genoeg minder was dan vorige jaren. 1 januari. - Onder grote belangstelling bracht het duo Pim Adriaansz en Bob Wildeboer een geslaagde nieuwjaarsshow ten tonele, die gezien het feit dat dit de 50ste editie was, de toepasselijke titel "Abraham mag blijven" kreeg. DanfPalle deelnemers voor de voortreffelijke uit voering van het geheel. Zij zagen hun maandenlange repetities met succes beloond. Groot was de opkomst op onze verjaardag. Liefst 124 man genoten van een prima diner onder de onvolprezen leiding van Ton Glas. Hoogtepunt

Jaarverslagen | 1977 | | pagina 11