bestond weer hoofdzakelijk uit vergaderende functionarissen en de vaste kaarters en biljarters. De biljartclub organiseerde weer hun wedstrijden tegen de bekende tegenstanders, terwijl de bridgers op elke eerste donderdag van de maand hun robbers speelden. Op 7 november kwam de Ziltreren Ploeg onder leiding van de onverwoest bare Arie Waayer weer bijeen. Tijdens het diner overhandigde voorzitter Hermens ter gelegenheid van hun 50-jarig lidmaatschap de ridderkruizen uit aan de heren W. Staats, Neseker en R. van Nek. De traditionele kienavond voor senioren en donateurs met Rien Bal als kienmaster vond in aanwezigheid van een grote schare AFC-ers op 20 de cember plaats. Jan de Vries, de grote organisator van dit festijn had weer voor een formidabele prijzentafel gezorgd. Gaarne wil ik Jan die na 25 jaar de kienavonden verzorgd te hebben besloét er een punt achter te zetten hartelijk dank #e zeggen voor de fijne avonden die hij vele AFBers heeft bezorgd. Alweer voor de 8e maal bracht het duo Pim Adriaansz en Bob Wildeboer een sprankelende nieuwjaarsshow voor het voetlicht, die ditmaal de titel "A.F.C, moet blijven" met zich meekreeg, een show met enkele prima komposities van Felix Swart. Dank aan alle deelnemers, die deze uitvoering weer tot één van de hoogtepunten hekfctA gemaakt in ons ver enigingsleven. Daar onze verjaardag op zondag viel werd het jaardiner twee dagen eerder gehouden. Liefst 120 AFCers onder aanvoering van tafelpreases Ton Glas kregen een voortreffelijk diner voorgeschoteld. Tijdens deze avond reikte voorzitter Dio Hermens de prijs van de nieuw ingestelde onder scheiding "Spelerx van het seizoen" uit aan Bas Rachman. De Nobelprijs werd dit jaar niet uitgereikt, daar de AFCer, die naar de mening van het bestuur zich het afgelopen jaar bijzonder verdienstelijk had gemaakt, het niet nodig vond onderscheiden te worden voor het werk dat hij met veel plezier voor A.F.C, had gedaan. Het damescomité organiseerde met veel succes alweer hun 3e diner. Ruim honderd dames gaven acte de présence en van horen zeggen was het ge&eel bijzonder geslaagd. Het was ook het damescomité dat onder leiding van Daisy weer een geslaagd Luilak-feest voor de pupillen organiseerde. Op k mei werd in aanwezigheid van een 30-tal belangstellenden bij ons monument een krans gelegd door de voorzitters van A.F.C., A.B.C., A.C.C, en A.T.C. In tegenstelling met vorige jaren legde de Pers- en Propaganda Commissie onder leiding van Frank Reddering meer activiteiten aan de dag. Naast het Nazomeravondfeest in oktober en het Ballenbal als afsluiting van

Jaarverslagen | 1976 | | pagina 9