Onze Al Junioren plaatsten zich na eclatante overwinningen op DWG (8-0) ♦en SDW (5-2-) voor de interregionale jeugdcompetitiewaarin zij tot enkele zeer goede prestaties kwamen. Jammer dat op het eind van het seizoen diverse spelers in de senioren werden opgesteld, waardoor het eindresultaat, een plaats in de middenmoot met 22 punten uit 22 wedstrij den, toch iets beneden de mogelijkheden lag. De enige kampioen bij de jeugd zijn onze junioren A 4, die onder lei ding "van de heer v.d. Louw na 18 wedstrijden met 32 punten en de doel- cijfers van 82 voor en 23 tegen alle concurrentie achter zich lieten. De resultaten van de B-junioren, speciaal wat betreft de BI en B2 waren bepaald teleurstellend en hoewel de B3 op de 3e, de B4 op de tweede en de B5 op de 3e plaats eindigden was hun achterstand op nummer 1 toch aanzienlijk om van uitzonderlijke prestaties te kunnen spreken. Ook wat betreft de C-junioren zijn er weinig hoogtepunten te vermel den. De C2 junioren behaalden met 18 punten uit 18 wedstrijden nog het beste resultaat. De pupillen hebben een bijzonder leuk seizoen achter de rug. In de kom petitie werden goede resultaten behaald. In het tournooi om het offi- cieuse kampioenschap van de Afdeling Amsterdam werd door de Al pu pillen een 4e plaats bereikt, terwijl de Al en de BI pupillen de KNVB- beker van de Afdeling Amsterdam Distrikt Zuid wonnen. De A2 en B2 pu pillen werden beiden in hetzelfde bekertournooi in de finales geklopt. Een bijzondere happening voor onze Al pupillen was wel de wedstrijd tegen de pups van Ajax als voorwedstrijd van AJAX - P.S.V. in het Olympisch Stadion. Als afsluiting van het seizoen namen onze jetglelftallen van hoog tot laag met wisselend succes deel aan een dit jaar wel ontzaggelijk aantal tournooien iu»c. De jeugdcommissie organiseerde op voortreffelijke wijze het tournooi om het Wim Bückert ScBuild voor de Al era BI pupillen en het Goed Genoeg tournooi voet-de lagere A en B pupillen. Aan deze laatste happening namen maar liefst 40 elftallen deel. Een aantal andere activiteiten van de jeugdcommissie mogen hier zeker niet onvermeld blijven. Ik noem U de ouderavond, de kwis-middag voor de A-pupillen, kienen voor de A- en B^pupillen en een schaatstocht. Tenslotte is de drèé weekse trip naar Amerika van een 17- tal AFC-ertjes o.l.v. Johan de Bie, Piet Pas en Ad de Jonge een daverend succes ge worden. Gaarne zou ik de Jeugdcommissie hartelijk willen bedanken voor het vele werk dat zij in het belang van A.F.C.v8ft£e jeugdleden hebben verricht.

Jaarverslagen | 1976 | | pagina 6