De benoeming van de "Ridders"betreft allen bekende A.F.C.ers, maar de heer Glas wil één persoon uitzonderlijk noemen en wel de heer Otto van Rijn, 50 jaar lid en dan zoveel doen voor A.F.C. maar ook voor A.T.C, en de Stichting. De heer Glas komplimenteert de heer Van Rijn. De heer Glas spreekt zijn bijzondere dank uit voor de bijdragen van Lotto en Toto en bedankt de gehele kommissie voor deze financiële steun. De heer Glas bedankt namens de Stichting "Goed Genoeg" de scheidende voorzitter voor zijn aktief aandeel in de afgelopen jaren in de V.S.G.G. De heer Glas richt zich tot slot tot de nieuwe voorzitter en wenst de heer Van Dijk veel sukses, met het volle vertrouwen de de nieuv/e voorzitter het schip in een goede koers zal houden. De heer Glas dankt de heer Van Dijk. De heer Hermens, nu als ere-lid van A.F.C.richt zich tot de nieuwe voorzitter en de vergadering hij vindt dat zijn periode als voorzitter snel voorbij zijn gegaan. De heer Hermens dankt de heer Van Dijk voor zijn vriendelijke woorden,wetend dat deze gemeend zijn, alsmede dankt hij de mede bestuursleden, wig hebben altijd de weg gevonden om problemen op te lossen. De heer Hermens dankt speciaal de heer Kappelhoff voor zijn steun en en vertrouwen. Tot slot richt de heer Hermens zich tot de vergadering en dankt iedereen voor zijn benoeming tot ere-lid, hij is er trots op. De heer Kappelhoff handhaaft de traditie als ere-voorzitter het slotwoord te voeren. Hij dankt het Bestuur en de Kommissieleden, de waardering is groot. De heer Kappelhoff is verheugd dat Dio Y'eim. Hermens tot ere-lid is benoemd, Dio heeft zich met hart en ziel ingezet voor A.F.C., de heer Kappelhoff is van mening dat hij nog 10 jaar aan had mogen blijven. De heer Kappelhoff richt zich tot de heer Jan van Dijk, hij geeft te kennen tevreden te zijn met de benoeming tot voorzitter om dat de heer Van Dijk zijn A.F.C, hart op de juiste plaats heeft zitten en dat de voorzitter een goed stel medewerkers om zich heeft ,.r verzameld. De heer Kappelhoff geeftde heer Van Dijk alle steun. De heer Van Dijk bedankt de heer Kappelhoff voor-zijn woorden die vooral voor de heer Van Dijk een grote steun betekenen. 22. Sluiting De voorzitter voert als laatste het woord in deze Algemene Ledenvergadering. Hij dankt de verschillende sprekers voor de vriendelijke woorden en wil gaarne nog twee personen in het voetlicht plaatsen, als eerste noemt hij Jo Bonnet voor het bijhouden van het ledenbestand en het adresseren van het clubblad en Chris Schröder, reeds genoemd in het verslag van onze 1e sekretaris,voor het bijwerken van de kompetitiestanden van onze elftallen. De voorzitter dankt zijn mede Bestuursleden voor de verrichte werkzaamheden.

Jaarverslagen | 1976 | | pagina 18