3.Ingekomen stukken. Bericht van verhindering werd ontvangen van de heren: G.v.Nigtevegt, Reddering,Akkerman,v.d.Heui,de Wijs,Hesseling,Börnemann,Duis, H.de Bie en Geusebroek. 4.Notulen vergadering d.d. 26 juni 1975. De notulen liggen vanaf 17 juni ter inzage in de bestuurskamer. Deze notulen zijn akkoord bevonden, met de aantekening van de heer Joh. de Bie dat zijn vraag omtrent kontributie niet spelende leden niet is vermeld. 5»Bestuursmededelingen: o.a.benoeming Ridders,uitreiking "Nico Holtzappei" prijs en prijs "Speler van het seizoen". De voorzitter vindt het een groot voorrecht en een geweldige gebeurtenis om zes personen in ons midden te hebben en die tot Ridder van A.P.C, te mogen benoemen. De heren W.v.d.Brink, H.v.d.Grampel, J.Prent, J.Snelleman,H.O.v.Rijn en J.Scheepens. Zij allen hebben hun verdiensten voor onze vereniging in de achter ons liggende jaren. De heren v.Rijn en J.Scheepens in het bijzonder, de heer Scheepens zeven jaar als vice-voorzitter en de heer v.Rijn met vele funkties. Zonder Otto van Rijn bestaat deze zaak niet. Helaas is de heer J.Börnemann niet aanwezig want het Bestuur heeft hem met zijn 60 jarig lidmaatschap van A.P.C, tot Super Ridder benoemd, De voorzitter overhandigt met veel genoegen de "Nico Holtzappei" prijs aan de heer H.Neugarten voor zijn vele jaren leiderschap van de lagere pupillen elftallen tot aan de A junioren toe. De voorzitter zet in het kort uiteen op welke wijze de speler van het seizoen wordt gekozen. Het Bestuur staat unaniem achter de geko zen speler daar deze zijn hart voor A.P.C, op de juiste plaats heeft zitten. Hij weet de belangen van zijn club A.P.C, voorop te stellen. Kom maar naar voren,"Kees Gehring" De voorzitter is bijzonder blij met deze keuze. 6.Jaarverslag 1e sekretaris Met veel applaus bekroond ten bewijze van de grote appreciatie van de vergadering werd het uitgebreide en uitstekende jaarverslag van onze 1e sekretaris aangehoord. 7.Jaarverslag 1e penningmeester. Het verslag ligt vanaf 18 juni ter inzage in de bestuurskamer. Het verslag werd in zijn geheel goedgekeurd. 8.Verslag kaskommissie. De heren B.Nesenberend en G.V/.Endel verklaren na onderzoek de boeken en bescheiden voor akkoord. De voorzitter zegt de heren Nesenberend en Endel hartelijk dank. De vergadering verleent het Bestuur hierna acquit en décharge. De voorzitter dankt namens geheel A.P.C, de penningmeester Otto van Rijn alsmede de 2e penningmeester, Marcel Koster, voor het v^le en voortreffelijke werk dat zij voor A.P.C, hebben verricht. 9.Verkiezing van het Bestuur: Het Bestuur is thans als volgt samengesteld: voorzitter sekretaris penningmeester vice-voorzitter D.J.P.Kermens, A.van Soomeren, H.O.van Rijn, J.L.van Dijk,

Jaarverslagen | 1976 | | pagina 14