A.B.C, speelt met haar eerste team ondanks een laatste plaats in de competitie van vorig jaar toch weer in de tweede klasse, waar zij het weer bijzonder moeilijk hebben. Maar dat A.B.C, bruist van energie zal een ieder duidelijk zijn geworden die getuigen zijn geweest bij de Grote Baseball happening tijdens het Pinksterweekend. Een drietal jeugdtournooien, die klonken als een klok. A.T.C., de jongste loot aan ds Stichtingsboom vierde haar Ie lustrum en biedt vele A.F.C.-ers gedurende de zomermaanden de gelegenheid de conditie op peil te houden. De competitietireams handhaafden zich, met uitzondering van het tweede zaterdagteam, in hun klassen. Jammer dat bsfc eerste zaterdagteam op de laatste competitiedag het kampioen schap in rook zag opgaan. Zoals weet had Grê Swart na 10 jaar het Bulletin op voortreffelijke wijze te hebben verzorgd aan het eind van het vorige seizoen de wens te kennaa gegeven er mee te stoppen. De mogelijkheid het Bulletin met eigen krachten op een verantwoordelijke wijze voort te zetten kon helaas niet worden verwezenlijkt. Uitbesteding van Schakel en Bulletin zou dermate grote financiële offers eisen dat het Bestuur na ampele besprekingen besloot Schakel en Bulletin te combineren en zo verscheen op 29 septem ber de eerste Schakel "nieuwe stijl". Gaarne wil ik acanaf deze plaats allen die in het verleden de Schakel tot één van de meest gerenommeerde clubbladen hebben gemaakt hartelijk dank ±n zeggen. Frank Reddering verklaarde zich bereid de taak van hoofdredakteur op zich te nemen, terwijl Karel Swart de administratie van de advertenties onder zijn hoede nam. We dachten dat we met de samenvoeging van Schakel en Bul letin een juiste beslissing hebbnn genomen, Gezien de steeds toeranende vernielingen en beschadigingen in ons clubhuis en kleedkamers heeft het bestuur van de Sociëteit een commissie voor orde en netheid in het leven geroepen, om hier paal en perk aan te stellen. Deze commissie nam het initiatief tot een biljarttournooi voor jeugdleden om de grote Pinkster prijs. Hartelijk dank aan Franz Haberer, de grote xsm& man achter dit geslaagde evenement. waren De terreinaangelegenheden en alles wat daar bij hoort jocx voor het tweede jaar in de goede handen van Jaap Visser. "Ome"Jaap is al weer een ver-fcouwd gezicht op de A.F.C, velden. Wij hopen nog vele jaren van zijn diensten gebruik te kunnen maken. van DanKaan Willem van Vliet en Willem Staats, die voor de aanvang het seizoen dagelijks op A.F.C, aanwezig waren en zoals U zelf heeft kunnen constateren belangrijke verbeteringen aan de overdekte tribune hebben aangebracht. Dank aan Piet Ouderland, die na 5 jaar onze vereniging gaat verlaten

Jaarverslagen | 1976 | | pagina 11