het seizoen, die beide een succes werden, organiseerde zij een aantal Disco-avonden. De loterij bij de thuiswedstrijden van ons eerste elftal en de actie voor wedstrijdballen was bij de P.& P.C. in goede handen. De actie om de bewonErs van Buitenveldert door middel van een circu laire met een gratis toegangsbewijs naar de wedstrijden van ons eerste te krijgen bleefvx helaas beneden de verwachting. Tenslotte waren de divers e grafische voorzieningen bij de evenementen weer in de vertrouwde handen van Lex Rimini. Heren hartelijk dank voor het vele niittige werk voor A.F.C, verricht. Nuttig en bijzonder lucratief werk is er door de heren van de Toto-r commissie onder leiding van Frans Haubrich verricht. Kon er vorig jaar, toen het nieuwe Lotto/Toto systeem werd ingevoerd een bedrag van 20.000,--. aan de penningmeester worden overgedragen, thans was dat zo'n 26,000,--. Een bijzonder complément aan allen die aan dit succes hebben bijgedragen is hier zeker ap zijn plaats. Een aantal memorabele feiten wil ik hier zeker niet onvermeld laten: De heer Bessem vierde zijn 75e verjaardag, Mevr. van Ooy, de heren Brusse, Neseker en Kappelhoff hun 70e verjaardag, terwijl de heren Staats, de Vries en van Rijn al weer enige tijd van hun A.O.W. ge nieten. Bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd kon Otto van Rijn een bijzonder eervolle onderscheiding in ontvangst nemen. Hij werd benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau, een onderscheiding, die op de verjaardag van ons Koningin ook aan de heer Vrolijk werd uitgereikt. Tenslotte werd op 29 augustus ere-voorzitter Kappelhoof in de Bloemen- tjes gezet ter gelegenheid van zijn 50-jarig lidmaatschap van A.C.C. Dank zijn wij verschuldigd aan het Bestuur van de Stichting "Goed Genoeg" onder voorzitterschap van de heer Glas, die als stille wer kers onze en de belangen behartigt van de andere aangesloten ver enigingen te weten Vereniging Sportpark Goed Genoig, A.C.C., A.B.C, en A.T.C. De Vereniging Sportpark Goed Genoeg heeft het uitermate moeilijk gehad, maar gedane zaken nemen geen keer en het nieuwe sociëteits- bestuur onder voorzitterschap van Otto van Rijn heeft een punt achter het verleden gezet en gaat naar het zich laat aanzien betere tijden tegemoet. Wij wensen hun veel succes toe. Dank voor al het werk tot nu toe verricht, ook aan pachter Martin geassisteerd door Frank, die ons regelmatig van ons natje en droogje hebben voorzien. A.C.C, vorig jaar uit de Hoofdklasse gedegradeerd wensen wij in de komende wedstrijden veel suKces toe. Het eerste elftal is in de running en een terugkeer naar de hoogste afdeling is nog ten volle aanwezig.

Jaarverslagen | 1976 | | pagina 10