Beslissingswedstrijden+ A.F.C. - Gouda f - f de Spartaan - A.F.C. 0 - 6 J 1 Evenals vorige jaren werden ook nu wwer sp&ers uitgenodigd voor training en het spelen van selectiewedstrijden voor vertegenwoordigen- de elftallen n.1. Peper v.d. Valk, Gerrie Schouwenaar en Hand van Dijk voor het districtselftal WEST I, Gerrie Schouwenaar voor het UEFA-elftal Peter v.d. Valk en KeesxGehring voor het Nederlands Amateurelftal, Haringsma, Tom Jung, Thomas Rongen en Gerrie Schouwenaar voor het Amsterdams Jeugdelftal en Truyens werd opgenonen in de voorlopige selectie - Juugdplan Nederland voor 15- en 16 jarigen. Uiteindelijk veroverde Gerriw Schouwenaar een plaats in de definitieve selectie van het UEFA-elftal en nam deel aan het Internationale Jeugdtournooi in Monaco, terwijl Tom Jung, Thomas Rongen en Gerrie Schouwenaar deelnamen aan het Internationaal Vier Steden Jeugdtour nooi in Berlijn hierbij Amsterdam vertegenwoordigend. Tenslotte vertegenwoordigden Thomas Rongen en Gerrie Sdrmwenaar A.F.C, in het Hoofdstedelijk Elftal in het Blauw Wit Pinkstertournooi. Peter van der Valk werd gekozen in het Nederlands Amateur Elftal en speelde hierin een aantal oefenwedstrijden ter voorbereiding van de wedstrijden tegen Luxemburg in het kader van de voorrondes voor de Olympische Spelen. In de uitwedstrijd tegen Luxembur|r^ePei)er held van het Nederlands elftal. De kop in één der dagbladen loog er niet om "Van der Valk redt Oranje». Maar de lach en de traan liggen in het voetbal heel dicht bijelkaarwant na zijn zoveelste blessure opgelopen in de laatste wedstrijd tegen de Spartaan besloot Peter zijn voetbalcarrière te beëindigen. Ter voorbereiding van het seizoen werd zoals gebruikelijk een behoor lijk aantal oefenwedstrijden gespeeld. In het Twentse Ros tournooi moesten wij genoegen nemen met een negende plaats. De jeugdcommissie heeft met haar elftallen redelijke resultaten ge boekt. Zij bracht het afgelopen seizoen niet minder dan 38 elftallen binnen de lijnen t.w. 5 A-junioren, 6 B-junioren, C-junioren en maar liefst 10 A-pupillen - en 10 B-pupillen elftallen. De junioren A 1 werd ook dit jaar in de voorronde van de interregionale jeugdcompetitie door DWS uitgeschakeld. Dit elftal scheen in de Jeugd- klasse regelrecht op het kampioenschap af te stevenen, doch in de eind- phase werden zoveel punten verspeeld dat een gedeelde eerste plaats met D.C.G. en R.K.A.V.I.C. door verlies van de concurrentie het beste was wat kon worden bereikt. Door laten wij zeggen een misverstand werd niet aan de beslissingswedstrijden deelgenoosn.

Jaarverslagen | 1975 | | pagina 5