7
AFC 5 Res. 1e klas AVB D.114
AFC 6 Res. 1e klas AVB B.112
Buitenveldert2
22
18 3
1
39 72-26 Oriënt 2
22
18 2
2 38 46-14
S.D.Z. 2
22
16 3
3
35 67-20 Pancratius
3 22
16 4
2 36 51-20
Meerboys 3
22
11 3
7
25 58-43 Aristos 2
22
14 3
5 31 60-35
Rood Wit A 3
22
11 3
8
25 37-35 de Meer 2
22
9 6
7 24 51-38
K.D.O. 3
22
9 2
11
20 43-50 A.D.E. 2
21
9 5
7 23 53-39
Gold Star 2
22
9 3
10
21 50-48 Roda«23 3
20
10 2
8 22 45-36
V.V.A. 3
22
6 6
10
18 33-49 Z.S.G.0. 3
21
9 2
10 20 36-37
W.M.S. 3
22
7 3
12
17 25-51 Herenmarkt
2 22
6 4
12 16 36-55
Rivalen 3
22
7 3
12
17 31-51 V.D.0. 3
21
3 9
9 15 37-45
Ajax 5
21
7 2
12
16 40-51 R.A.P. 2
22
5 4
13 14 35-53
Taba 2
22
7 1
14
15 33-50 O.V.V.0. 3
22
■5 4
13 14 32-52
A.F.C. 5
22
6 2
14
14 40-55 AoF.C. 6
21
1 3
17 5 25-83
Buitenveldert 2 promoveert naar Res Oriënt en Pancratius promoveren'
4e klas KNVB;Taba 2 en AFC 5 degra- naar de Res. 4e klas KNVB;AFC 6^
deren naar de Res.2e klas AVB degradeert naar de Res.2e klas AVB a
AFC 7 Res. 3e klas AVB 520
Slotervaart 3 18 16 1 1 33
Aalsmeer 4 18152 132
A.F.C. 7 17 10 - 7 20
N.F.C. 4 18 6 5 7 17
Aristos 5 16 6 4 6 16
D.W.V. 7 16 7 2 7 16
Sport 3 17 6 2 9 14
Y Boys 4 17 6 1 10 13
Amstelland 5 17 421110
Herenmarkt 4 18 - 1 17 1
BeslsOVVO-RAP moet nog gespeeld worde!
AFC 8 Res. 3e klas AVB 312
52-15
62-15
50-30
36-37
37-35
39-45
31-43
50-46
30-43
9-87
Real Sran.2 18 13
WilskrSNL 3 15 10
SV Diemen 5 15 10
A.F.C. 8 16 8
Abcoude 3 17 8
R.C.A.. 2 18 4
Overamstel 3 18 6
Uithoorn 5 16 J5
Spartaan 5 18 7
K.D.O. 5 17 2
4
2
4
6
6
9
11
9
9
13
27
23
21
18
19
13
13
12
16
6
79-32
37-22
37-21
33-35
46-25
34-42
37-58
28-42
29-41
24-66
Slotervaart 3 promoveert naar Res.
2e klas Amstelland en Herenmarkt
degraderen naar de Res.4r klasAVB
AFC 9 Res. 3e klas AVB 325
Geen kampioen;KDO 5 degradeert naar
dé Res. 4e klas AVB
AFC 10 Res. 3e klas AVB 318
D.W.G. 5
17
14."-
3
28 69-12 W.M.S. 4
18
14 4
32 48-13
Rapiditas 5
17
8 5
4
21 41-23 Rood Wit A 5
18
15 1
2
31 59-25
T.W.M.C. 3 -
14
8 1
5
17 46-36 Geuzenveld 3
14
8 -
6
16 37-26
A.F.C. 9
17
8 -
9
16 37-48 Eland SDC 6
14
6 2
6
14 35-30
D.J.K. 4
13
6 3
4
15 35-21 Or.Zwart 2
16
6 2
8
14 33-35
St.Martinus 5
15
6 2
7
14 28-35 R.K.D.E.S.3
17
6 2
9
14 23-31
Nautilus 3
18
5 4
.9"
14 38-39 R.K.A.V. 5
18
7 -
11
14 41-46
B.P.C. 6
14
6 2
6
12x2'6-25 A.F.C. 10
17
5 1
11
11 23-45
V.D.0. 7
15
5 2
8
12 39-41 Muiden 2
14
3 3
8
7 18-32
B.D.K. 4
16
2 -1
13
5 10-89 SportingZuid'
7 16
2 3
11
7 25-59
D.W.G.5 promoveert naar Res.2eklas
B.D.K.4 degradeert naar Res.4eklas
W.M.S.4 promoveert naar Res.2e klas
geen degradatie mogelijk.