u.v.s.
c.v.v.
EINDSTANDEN VAN DE AFC-ELFTALLEN IN DE COMPETITIE
1974- 1975
AFC 1 Hoofdklasse
Rood Wit A
26
14
9
3
37 47-23
E.D.O.
26
13
6
7
32 53-30
H.D.V.S.
26
12
8
6
32 40-31
R.V.C.
26
13
4
9
30 48-42
26
11
6
9
28 34-33
S.D.W.
26
11
3
12
25 44-51
26
5
14
7
24 35-34
Unitas
26
8
8
10
24 35-40
Elinkwijk
26
8
8
10
24 28-33
A.F.C.
26
7
9
10
23 30-31
Zilvermeeuwen
26
7
9
10
23 30-37
de Spartaan
26
9
5
12
23 34-43
Gouda
26
6
11
9
23 25-34
Papendrecht
26
3
10
13
16 19-40
Rood Wit A Kampioen;Emmen,R.B.C, en
Rood Wit A spelen om kamp.zondagama
teurs; Emmen kampioen
Aalsmeer en V.U.C, promoveren naar de
AFC 2 Res. 1e klas A.116
Blauw-Wit 2 22 15
Haarlem 3 22 11
A.F.C. 2 22 11
Ajax 3 22 7
S.D.W. 2 22 8
Volendam 3 22 8
de Spartaan 2 22 8
D.C.G.2 22 8
U.V.V. 2 22 7
J.O.S. 2 22 7
Zilvermeeuwen2 22 4
't Gooi 2 22 1
5
8
8
10
8
7
4
3
5
4
8
4
2
3
3
5
6
7
10
11
10
11
10
17
35 42-17
30 43-23
30 42-26
24 45-31
24 34-30
23 36-25
20 36-43
19 40-41
19 28-38
18 33-45
16 17-27
6 17-67
AFC 3 Res. 2e klas B.118
Ajax 4 22 19 8
D.O.S.'OI 2 22 12 4
Zwal.Vooruit 2 22 8 10
A.F.C. 3 22 9 8
Elinkwijk 2 22 8 6
Zeeburgia 2 22 7 8
Rood Wit A 2 22 7
Pancratius 2 22 7
S.E.C. 2 22 6
Celeritudo 2 22 7
N.F.C. 2 22 3 12
Hoofddorp 2 22 5 5
5
7
7
4
3 30
6 28
4 26
5 26
8 22
7 22
10 19
8 21
9 19
11 18
7 18
12 15
33-19
31-16
26-15
36-29
33-31
31-34
29-32
33-33
27-35
21-31
22-31
21-38
Ajax 4 niet promotiegerechtigd;DOS
promoveertBeslCeleritudo-NFC 1-1
en 1-1;Celr. w.n.s.onder protest van
NFC, Hoofddorp degradeert naar Res.
3e klas
Beslissingswedstrijden om de 2e
plaats;geeft recht op deelname
aan de strijd om de KNVB-beker
E.D.O.- H.DVS 3-3
2e wedstr:EDO-HDVS 3-2
Degradatiewedstrijden:
A.F.C.- Gouda 1-1
Zilvermeeuwen-Spartaan 1-1
Spartaan- A.F.C. 0-6
Gouda-Zilvermeeuwen 0-0
Gouda-Spartaan(terr:UVS) 0-1
Stand: AFC 2-3;Zilvermeeuwen2-2
Spartaan 3-3; Gouda 2-2
Gouda,slechtste doelgemiddelde
in de competitie degradeert met
Papendrecht naar de 1e klas
Hoofdklasse;
Blauw-Wit 2 kampioen;Zilvermeeuw
en 't Gooi degraderen naar de
Res.2e klas.Gepromoveerd naar de
Res.1e klas.Vitesse'22 2 en
D.O.S.01 2.
Eindstand kampioenschap van Ne
derland Reserveelftallen:
1Panningen 2 5-7 6-0
2. Sparta 3 5-7' 6-2
3. Web.Germanicus 5-7 3-1
4- N.E.C. 3 5-4 4-7
5- Blauw-Wit 2 5-3 1-4
6. B.V.V. 2 5-2 2-8
AFC 3. Res. 4e klas.F. 128
Uithoorn 2 18 10 6 2 26 35-18
Blauw-Wit 3 18 12 1 5 25 47-20
Argon 2 18 8 5 5 21 27-25
Aalsmeer 2 18 6 6 6 18 30-30
K.D.0. 2 18 7 3 8 17 29-36
R.K.A.V.I.C.318 5 6 7 16 2,5-28
Swift 2 18 6 4 8 16 26-37
A.F.C. 4 18 4 7 7 15 27-32
N.E.A. 2 18 4 6 8 14 32-38
Roda'23 2 18 5 2 11 12 25-39
Uithoorn 2 kampioen en promoveert
naar de Res. 3e klas;Roda'23 2
degradeert naar de AVB