Wielinga heeft zich bereid verklaard dit voor onze vereniging zo belangrijke werk op zich te nemen. Reeds nu onze hartelijke danki Trainer Piet Ouderland heeft het dit seizoen bijzonder moeilijk ge had, maar Piet kennende is hij er de man niet na hier lang bij stil te staan. Hem wacht een tweede seizoen hoofdklasse. Hij zal er zeker voor zorgen dat het eerste elftal a.s seizoen terdege voorbereid aan de start komt. Wij wensen hem het komend seizoen veel succes toe. Gê van Dijk speelde met de gedachte dit seizoen een punt te zetten achter zijn trainersloopbaan bij A.F.C.f maar wij zijn er verheugd over dat hij nog 2 jaar heeft bijgetekend als trainer van onze A-Junioten selectie Nadat de heer Samardzic de wens te kennen gegeven had zijn contract met A.F.C, te beëindigen, hebben wij naarstig gezocht naar een op volger, waarin wij iyo. bijzonder goed geslaagd zijn. Als trainer voor de selecties van de B- en C-Junioren hebben wij Ate Euwes - zelf oud jeugdspeler van A.F.C. - aangetrokken, terwijl good old Cor Sluik - ouii trainer van A.F.C. de selecties van de A- en B- pupillen en de niet-geselecteerde jeugdleden onder zijn hoede neemt. Beide trainers teruggekeerd op het oude nest wensen wij veel succes toe. Het einde van mijn verslag, waarin ik U zij het zeer beknopt de gebeurtenissen van het afgelopen verenigingsjaar de revue heb laten passeren, nadert. Resumerend meen ik te moeten constateren dat wij op velerlei gebied toch wel moeilijk hebben gehad, maar ook veel vreugde hebben mogen beleven speciaal aan de viering van ons 80-jarig bestaan. Gaarne wil ik de jubileumcommissie onder voorzitterschap van Jan van Dijk dankzeggen voor hun bijdrage tot het welslagen van de talrijke evenement en Voor het komend seizoen wens ik onze club vele sportieve successen met daaraan onmiddellijk vastgekoppeld een bloeiend verenigingsleven. Tenslotte dank ik U, mede namens mijn mede-bestuursleden, voor de krachten die U, hetzij individueel, hetzij in commissieverband aan de vereniging heeft gewijd. Dank, aan de ereleden en_leden van verdienste, die ons waar nodig terzijde hebben gestaan. Ik dank U allen voor het in het bestuur gestelde vertrouwen. Mijn persoonlijke dank aan mijn mede-bestuursleden en allen, die mij terzijde hebben gestaan bij de uitoefening^-atf'mijn funktie. A. /y^fef'Soomeren Amsterdam, 26 juni 1975. éikretaris

Jaarverslagen | 1975 | | pagina 13