Helaas zijn de activiteiten van de Pers- en Propaganda commissie het afgelopen jaar teleurstellend geweest» Enkele individuele activiteiten zijn er echter wel te noemen. Lex Rimini ontwierp een nieuwe AFC-das, waarmee wij allen bijzonder gelukkig zijn. Verder ver zorgde hij de grafische voorzieningen bij Jaardiner, Nieuwjaarswens en Musical. Hans Rooze was als vorige jaren de man achter de ballen- actie en loterij. De waardering voor het werk van de toto-commissie hebben wij reeds duidelijk tot uitdrukking gebracht door het toekennen van de Nobel prijs aan Frans Haubrich. On-danks de steeds teruglopende resultaten door de onvoldoende belangstelling van de tden bleef de Toto-commissie onversaagd doorgaan. Door invoering van het nieuwe Lotto/toto systeem lagen er nieuwe kans«n. Frans en zij$ mannen hebben deze kansen ten volle benut en door hun activiteiten kon een bedrag van zo'n f1.20,000,- aan de penningmeester worden overgedragen. Leden van de tot>-commissie haretelijk dank voor het nuttige en lucratieve werk dat U voor A.F.C, heeft verricht. Een aantal memorabele feiten wil ik hier zeker niet onvermeld laten: De heren van Koperen en Eylders vierden hun 75ste verjaardag, De heer Verhaaf Xiin 70ste, terwijl de heren v.d.Valk en Bonkink al enige tijd van hun A.O.W. genieten. De heer Bond werd voor de wedstrijd tegen Gouda uitgebreid gehuldigd in verband met het feit, dat hij 50 jaar als controleur bij AFC werkzaam was. Op ons jaardiner was het precies kO jaar geleden dat het door Dick Bessem geschreven clublied voor het eerst werd uitgevoerd. Ter gelegenheid van het 80-jarig bestaan bood erelid Jaap van Nek zijn AFC-archief, dat teruggaat tot de jaren 20, aan. Jan Meijer bood ons een fraai uitgevoerde lijst aan, waarop vanaf de oprichting de bestuursleden staan vermeld, die Uw vereniging hebben geleid. Vorig jaar hebben wij afscheid genomen van onze terreinknecht Stokkel en een ieder vroeg zich af of er wel een goede opvolger voor deze veelomvattende taak kon worden gevonden. Nou ik geloof dat wij hierin ten volle geslaagd zijn. Jaap Visser werd onze man en ik kan U ver tellen wij zijn er bijzonder blij mee. Dank zijn wij verschuldigd aan het Bestuur.van de Stichting "Goed Genoeg" pnder voorzitterschap van Ton Glas. Het werk van de Stichting, het behartigen van de belangen van de aangesloten verenigingen, mag dan niet zo spectaculair zijn, maar daarom zeker niet minder nuttig. Eén van de aangesloten verenigingen de Vereniging Sportpark "Goed Genoeg" heeft het niet gemakkelijk gehad. Door de steeds stijgende

Jaarverslagen | 1975 | | pagina 11