2 Een bijzonder vlot seizoen dat slechts 3 algehele afgelstingen kende. Voorts werd niet minder dan 6 maal geen programma vastge steld in verband met o.a. interland- en bekervoetbal. Het tweede elftal kan op een bijzonder goed seizoen terugzien. Een derde plaats achter Volendam 3 en Ajax 3 werd hun deel. Een voortreffelijke prestatie, xs-anneer daarbij in aanmerking wordt genomen, dat van de latere Kampioen van Nederland, van de reserve Ie klasse Volendam 3 niet minder dan drie punten werden gepakt. Het derde elftal weer teruggekeerd in de reserve 2e klasse is lange tijd gegadigde geweest voor het kampioenschap, maar moest tenslotte zijn meerdere erkennen in 't Gooi 2 en eindigde op een eervolle 2e plaats. Ook het vierde elftal startte sterk, doch moest halverwege het seizoen door enkele nederlagen definitief afhaken en eindigde tenslotte op de vijfde plaats. Ja en dan het vijfde elftal. Een verhaal apart. Na 6 wedstrijden hadden zij slechts 2 punten. Hier moest iets aan gedaan worden. Nou, er werd wat gedaan. Nol Kuikens, die jammer genoeg door een steeds terugkomende blessure zijn voetbalcarrière moest beëindigen, zat niet bij de pakken neer en nam met veel enthousiasme de taak als leider van dit elftal op zich. Hij moest met zijn elftal nog twee nederlasgen accepteren, doch daarna volgde een indrukwekkende opmars. Uit de resterende 14 wedstrijden werden maar liefst 2k punten behaald, elf overwinningen, twee gelijke spelen en slechts 1 neder laag tegen kampioen RKAVIC 4. Resultaat een fraaie gedeelde tweede plaats. Maar dit was nog niet alles. Het bleek namelijk dat een tweede plaats recht gaf op deelname aan een wedstrijden reeks met Ajax 5 en DWS52 voor één plaats in de reserve ke klasse v„n de K.N.V.B. Deelname hieraan werd verzekerd door de beslissingswedstrij d tegen Ahrends 2 met 3 - 1 te winnen. Helaas is het vijfde elftal er niet in geslaagd de promotie te bewerkstelligen, want na het 2 -2 gelijk spel tegen AJAX 5 uit, moest er thuis van DWS 2, dat inmiddels Ajax had verslagen, gewonnen worden, doch verder dan een dubbelblanke stand kwamen wij niet. Al met al fraaie resultaten van de eerste vijf elftallen en een eresaluut aan de A-commissie de heren Sal van Gelder, Rokus Hoogen- doorn onder aanvoering van debutant Rob Duis bijgestaan door cl

Jaarverslagen | 1973 | | pagina 3