- 10 - fantastische opvoering. Elk jaar weer zo'n spektakel op de planken te brengen is een prcstatie van de eerste orde. januari - A.F.C. "7° jaar1. Jaardincr met zo'n 90 deelnemers, voor het eerst onder het tafelpresidentschap van Ton Glas. Reeds jaren is er gepraat over een iets andere opzet van het jaardiner» Een uiterst moeilijke zaak. Door het speechen tot het minimum te jrken en een minder "officiële" tafelindeling meenden wij hiertoe een eerste bijdrage te hebben geleverd. Hulde aan Ton Glas, die dit diner op zijn bekende rustige manier leidde. De Nobelprijs werd dit toegekend aan Theo van Emdendie helaas ocns ziekte niet aanweiig kon zijn. Gelukkig zien wij hem thans weer regelmatig op "Goed Genoeg". De Nobelprijs dtis voor Theo voor zijn bijzondere verdienste in het afgelopen jaar namelijk als voor zitter van de technische adviescommissie, die speciaal in 1972 goed en nuttig werk heeft verricht. U weet de taak van deze commissie niet? Laat ik het als volgt definiëren het geven van advies aan het bestuur over het te volgenriÜB beleid op voetbaltechnisch gebied. De P P C was van mening dat er weer eens een feest moest worden georganiseerd en zie daar op 9 maart "Old meets Young"een feest voor iedereen. Op k mei werd bij ons monument door de voorzitters van A.F.C., A.B.C., A.C.C, en A.T.C, een krans gelegd. Een 45-tal belangstellenden was bij deze plechtigheid aanwezig. Op 5 mei werd een oude traditie in ere hersteld. Ter alsluiting van het seizoen werden eindelijk weer eens sixes georganiseerd. Niet minder dan 28 teams namen aan dit geslaagde tournooi deeli|i met als primeur een opluisteringswedstrijd tussen twee damessixes. 's Avonds tijdens een feestje vond de prijsuitreiking plaats. Al met al een bijzonder plezierige dag met leuke wedstrijden, een evenement, dat zeker voor herhaling vatbaar is. Hartelijk dank aan de P P.C. maar wel speciaal aan Hans Rooze, grote man achter deze sixes, die er voor zorgde dat alles soepel verliep. Over de pers- en propagandacommissie gesproken; U zult ongetwijfeld het verslag van deze commissie over haar activiteiten gelezen hebben. Hartelijk dank aan deze commissie en aan Hans R die op free-lance basis veel steun aan de P P C heeft verleend. Zij organiseerden o.m. de feesten 't was tien jaar Geod Genoeg en Old mects young

Jaarverslagen | 1973 | | pagina 11