deuk ondergaat". Helaas was het Gerard Struijs niet gegeven de door hem in ere her stelde bridge-drives te organiseren, maar Karel Nesenberend zette deze traditie voort en een zevental malen speelden de liefhebbers hun robbers. GtJDot slem was echter weggelegd voor Ajax, dat door Tndependiente thuis met 3 - 0 te kloppen, na het kampioenschap van Nederland, het veroveren van de K.N.V.B.-beker en de Europa Cup, een plaatsje voor de Wereld Beker in haar prijzenkast kon inruimen. 6 oktober 1972 - Waar blijft de tiid. Het was al weer 10 jaar geleden dat de toenmalige burg om echten.' van Amsterdam van Hall ons clubhuis aan de De Boelelaah had geopend. Reden genoeg om deze mijlpaal te vieren met een feest. Een geslaagd feest onder het motto "Het was 10 jaar Goed Gencxg" met diverse attracties en van 21.00 tot 23.00 uur consumptieprijzen anno 1962. Arie Waayer leidde op 8 november op zijn bekende, onnavolgbare wijze de jaarlijkse bijeenkomst van de Zilveren Ploeg. Dan zijn we weer beland in de maand december, een maand die e raditionele taferelen in de sociëteit te zien gaf. 15 december kienavond voor de senioren. Ik weet het wordt eentonig, maar Jan de Vries had weer kans gezien een formidabele prijzenta' •csentarsn,dio uiteraard in de smaak viel bij de prijswinnaars, maar waarover ook de minder gelukkigen vol lof waren. Voor een overvolle zaal kweten de kienmasters Cor van Peperzeel en Rien Bal zich op hun bekende wijze van hun taak. Daags daarna werd er zij het iets luidruchtiger maar zeker niet minder enthousiast gekiend door de C-junioren, A- en B-pupillen. Ter afsluiting van deze feestmaand werd op 2c kerstdag een geanimeerd diner dansant met zo'n 90 deelnemers georganiseerd. Een stampvolle zaal, een heerlijke sfeer, links en rechts worden handen geschud, U weet het al 1 januari, één van de hoogtepunten van het vcrenigingsjaarde nieuwjaarswens, die ditmaal de titel "Hoor ik er nog bij vandaag" meekreeg. Tk zou ei ge jk in super latieven moeten vervallen om mijn waardering uit te drukken. Ik wil echter volstaan met in de tekstschrijvers en regisseurs Firn Adriaansz en Bob Wildeboeralle deelnemers te huldigen voor deze

Jaarverslagen | 1973 | | pagina 10