Aan de uitnodiging voor het jaardiner gaven dit maal 93 leden gehoor. Weliswaar geen record, maar toch een formidabele opkomst. Hoogtepunten waren ongetwijdeld het, riafcstaande het diner, tot Lid van Verdienste benoemen van tüilly Brusse o.m. voor zijn gedurende vele jaren voortreffelijke leiding bij het jaardiner. Ik verzeker U, dat het telkenjare niet meevalt dit gebeuren in goede banen te leiden. Voorts de uitreiking van de Nobel-prijs aan Cor Kerker en Ge van Dijk. Deze laatste werd daartoe eerst het lidmaatschap van de vereniging aangeboden. Beide heren voor hun uitzonderlijke verdiensten, speciaal gedurende het zo moeilijke seizoen 70/71. Weet U het nog Acht punten uit 13 wedstrijden op 31 januari. Voor Cor Kerker was het zelfs de tweede keer, dat hij de Nobel prijs in ontvangst mocht nemen. Op 2 februari waagden een aantal leden zich op het smalle pad van de kegelbaan, daartoe uitgenodigd door Rik Ritierikhof, Nu waren de resultaten niet zo daverend, maar gezellig was het l Met het tfcjeede door hen georganiseerde feest legde de P, P.C» beslist meer eer in. Op 3 maart werd een "jump-in" gehouden, welke bizonder goed bezocht werd, Morgenavond kunt U het vervolg hierop meemaken de "jump-out" t.g.v. het afscheid als voorzitter van Henk Kappelhoff. Gerrit Struys stond borg voor een goede organisatie van de bridge-drive, welke op 29 maart plaats vond. De elftallen van A.F.C, en de K.H.F.C., maar dan die uit 1961, ontmoetten el kaar op 8 april. Een leuke wedstrijd, welke door de onzen ruimschoots met 7-0 gewonnen werd. Bij de dodenherdenking op 4 mei vonden ca. 50 leden de weg naar het monument op ons veld, waar de voorzitters van alle bij de "Stichting" aangesloten verenigingen een krans legden. Een koud buffet met daarop aansluitend een gezellig feest werd op 12 mei de kampioenselftallen aangeboden. Natuurlijk mochten de dames ook mee, hetgeen de gezelligheid bepaald verhoogd. Natuurlijk ook dit jaar weer de wedstrijd van de "Gouden Ballen Club". Belang rijker dan de wedstrijd zijn natuurlijk weer de hernieuwde contacten tussen de "oude glorie" en ons huidige eerste. Ook nu weer kwamen verschillende cory- phee'ên" van vroeger de krachten nog eens meten. Een en ander vond plaats op 19 mei. -ö—

Jaarverslagen | 1972 | | pagina 9