Rede ter voorbereiding van het komende seizoen bezochten op 10 september onze geselecteerde spelers, elftalcommissie en trainer de bowling van Peter Post na hiervoor een "etentje" op "Goed Genoeg" te hebben genuttigd. De volgende dag, 11 september vond het eerste club evenement plaats de "Goed Genoeg" rally, een en ander voortreffelijk georganiseerd door de op deze dag voor de tweede keer vader geworden Martin Duinker. Een geslaagde rally met tot slot een geanimeerd feestje. Onder auspiciën van de Pers- en Propagandacommissie werd op 8 oktober een "open house" gehouden, meer in het bizonder bedoeld voor de spelende leden. Helaas was de opkomst teleurstellend te noemen en hadden de organisatoren weinig eer van hun werk. Uierenzestig flessen wijn. Dawel, die stonden op 29 oktober op één tafel. Ons Erelid Do Wijnand bood zijn vrienden en kennissen een borreltje aan t.g.v. zijn 70ste verjaardag. Naar een idee van klim Staats bracht elke bezoeker een flesje wijn mee. Uiteraard begon het de jubilaris na de zoveelste fles te dagen De speech van Arie 'uJaayer vormde ongetwijfeld het hoogtepunt van de bijeenkomst van de "Zilveren Ploeg" op 5 november. De lichting 1946 kon thans voor het eerst kennis maken met dit specifieke A.F.C, evenement. Vlak voor Sinterklaas ontmoette een elftal van de jeugdcommissie, aangevuld met jeugdleiders een team van de A-commissie, ook enigszins versterkt. Onder leiding van Cor van Peperzeel trok de A-commissie met 4-3 aan het langste eind. Er werd overigens nogal eens gefloten wegens te veel "smoezen". Op 11 en 17 december was het resp. kienen voor de jeugd en voor de senioren. Beide keren een stampvolle zaal. Oprechte dank aas de "prijzenverasrders" i.c. de jeugdcommissie en Dan de Vries, Door verschillende omstandigheden kon dit jaar helaas het Kerst-diner géén doorgang vinden. De feestgangers, die Het Nieuwe Daar bij de basketballers van "The Reds" waren begonnen, konden meteen door naar een niet weg te denken A.F.C, gebeurtenis de Nieuwjaarswens. Dit keer o.m, bestaande uit vele typische A.F.C, schlagers uit het verre en nabije verleden. Ook nu weer konden auteinrs en uitvoerenden het daverend applaus van een dankbare zaal in ontvangst nemen.

Jaarverslagen | 1972 | | pagina 8