In een grote vereniging als de onze is het helaas onvermijdelijk, dat ons telkenmale een aantal leden ontvallen. Ik noem U, in chronologische volgorde Gerard Hauber, oud-voorzitter en Lid van Verdienste, Jan van Gessel, A.F.C. Ridder, André Nelchers, beter bekend als B.S. Ie Narene, Daan Roodenburgh, Lid van Verdienste, Eugène Briedé, laatstelijk donateur en slechts 30 jaar oud geworden. Op 30 juni 1972 telde onze vereniging in totaal 1332 leden, waarvan 485 werkende leden, 463 jeugdleden, onderverdeeld in 183 pupillen, 117 C-junioren, 84 B-junio ren en 79 A-junioren, alsmede 384 donateurs. Een lichte teruggang t.o.v. vorig jaar, voornamelijk bij de donateurs. Een opwekking voor U om in Uw naaste omge ving donateurs te werven i In A.F.C, kan het afgelopen aeizoen werkelijk gesproken worden van een geboorte- hausse liefst 20 ouderparen werden verblijd en stellen, voor wat het manlijk deel betreft, een stukje toekomst veilig voor onze vereniging. Zeven huwelijks- recpeties vonden er plaats, alsmede 3 verlovingen. De vaste kern van clubavond-bezoekers wordt gevormd door de verschillende functionarissen in onze vereniging, alsmede een vaste groep "kaarters" en "biljarters". En, om met Cor Kerker te spreken, clubavond duurt altijd tot ol.OO uur Overigens kenden wij vroeger een zgn. "praat-tafel"waar vooral de niet-functionarissen elkaar altijd vonden. Mogelijk dat de Pers- en Propagan- dacommissie, onder wiens supervisie de clubavond valt, hier een nieuwe taak kan vinden. In het afgelopen seizoen werd ik 5 maal door de Heer Nets benaderd om een "regeltje" in het "Bulletin" te plaatsen voor zijn biljartwedstrijden. Dit seizoen ging het o.a. tegen H.B.S., QUICK (H), de oud-scheidsrechters en de Amsterdamse Sportpers. Een klein stukje representatie, dat aller waardering verdient. Helaas had onze vaste E.H.B.O.-er, de Heer Nul, het afgelopen seizoen nogal wat werk. Kort na elkaar kwamen verschillende beenbreuken voor, waarbij in alle gevallen gelukkig niet van ruw spel kon worden gesproken. Zijn "pro deo" werk gedurende elk week—end in het seizoen kan niet genoeg gewaardeerd worden. Op 31 juli bezocht Z.K.H. Prins Claus "Goed Genoeg" ter gelegenheid van de openingswedstrijd van de zgn. "Koninkrijksspelen"Onze voorzitter had de eer hem te mogen begroeten. Het laatste koninklijk bezoek dateert van juni 1930, toen Prins Hendrik de aan de "tdandelueg" gehouden ruiterfeesten met zijn aanwezigheid opluisterde.

Jaarverslagen | 1972 | | pagina 7