-11- training en begeleiding bizondere aandacht. Tenslotte moge niet onvermeld blijven de Heren-vrijwilligers, die zich belange loos ter beschikking stellen voor de training van de niet geslecteerde pupillen. Hopelijk kunnen wij ook het komende seizoen over een aantal van hen beschikken, waarbij ik een speciaal beroep zou willen doen op de spelende senior-leden en de A-junioren. "Still going strong" is zeer toepasselijk op ons aller Heer Stokkel. Hij moge, terecht, dan wel eens mopperen, toch reilt en zeilt alles wat met kleedkamers, velden en materiaal te maken heeft naar wens. Veertig nummers van het "A.F.C. - BULLETIN" zagen dit jaar het licht. Dit zou uiteraard niet mogelijk geweest zijn zonder de nauwgezette en toegewijde medewerking van Revrouw Gré Swart. A.F.C, en ondergetekende in het bizonder zijn haar hiervoor dan ook bizonder dankbaar. Redakteur Rien Bal en zijn medewerkers, eendrachtig samenwerkend met Dan Meijer zorgde het afgelopen seizoen voor een zéér leesbare "SCHAKEL". Uit financiële overwegingen dient het aantal pagina's beperkt te blijven, zoals ook het aantal nummers per jaar diende te worden beperkt. Mede door de activiteiten van Piet van Ruyven, konden onze veteranen, buiten de gespeelde toernooien, 16 keer in het veld treden. De tegenstanders dienen voornamelijk onder de "oude" gerenommeerde clubs gezocht te worden, waarmede uiteraard ook de gezelligheid gediend is. Toch kunnen bij de "oudjes" de gemoederen nogal eens verhit raken. Tactisch ingrijpen van arbiter Cor van Peperzeel doet de heren het betrekkelijke van alles beseffen. Overigens zijn hun resultaten best het vermelden waard 16 gespeeld, 10 geuitonnen, 3 gelijk en 3 verloren. Doelcijfers: 44 vóór en 20 tegen. Ten slotte. Net uitzondering van ons eerste elftal, kunnen wij toch zeer beslist op een geslaagd seizoen terugzien. Sterke reserve elftallen, waarbij 2 promotie's. Junioren A-l kampioen. Dat deze successen, en dan ook, het zij nadrukkelijk gesteld, voor ons eerste, in het volgende seizoen gecontinueerd mogen worden. Uw aller steun aan spelers, trainers, commissieleden en bestuur is daarbij beslist onontbeerlijk. Ik moet U eerlijk bekennen, dat niet zonder een zucht van verlichting dit lèatste jaarverslag van mijn hand uit de schrijfmachine is gerold. Met buitengewoon genoegen heb ik altijd mijn functie mogen en kunnen vervullen. En dat natuurlijk niet uitsluitend en alleen voor de vereniging; óók voor mijzelf. Veel heb ik geleerd en bovenal veel vrienden mogen maken. Aan vele hoogtepunten

Jaarverslagen | 1972 | | pagina 12