-10- zich ook in dit opzicht een waardige loot aan de "Stichtings-stam" toont. Om verschillende redenen maakt de basketball vereniging "The Reds" nog geen deel uit van de Stichting "Goed Genoeg". Zou dit wel het geval zijn, dan kan men met recht bij ons van een "omni sportvereniging" spreken. Desalniettemin recruteren zij hun leden voor het merendeel uit A.F.C.-ers en als zodanig mogen zij zeker niet in dit verslag ontbreken. Ook hun festiviteiten worden druk door A.F.C.-ers gefrequenteerd met dit seizoen als slot een geslaagde auto-rally. Gelukkig voor de Stichting "Goed Genoeg" bleef A.C.C.ondanks haar verhuizing, toch lid. Opvallend is overigens, dat de doorsnee-A.F.C.-er weinig tot niets af weet van de constructie Stichting-Sociëteit-sportverenigingen. Welnu, ook de financiële aspecten van ons sportpark eist voortdurende zorg. U kunt A.F.C, als de grootste aandeelhouder in de Stichting beschouwen en dientengevolge verdient hun werk alle aandacht. Stichtingssekretaris Henk van Teunenbroek werd opgevolgd door de Ton de Haan. Wij danken hen en de overige bestuursleden voor hun werk, juist t.b.v. de A.F.C. Eén van de financiële kurken, waarop bovengenoemde Stichting drijft, is onze sociëteit. Mede dank zij voortreffelijk werk van praeses Leloux Sr. en zijn bestuur met de daarbij onontbeerlijke assistentie van Eddy Ruikers en Gerard Uiterwijk ziet het er naar uit, dat ook de sociëteit nu reeds op een gunstig seizoen kan terugzien. Onmisbare financiële ruggesteun wordt o.m. gevormd door de verhuur van de accommodatie aan derden. Dit aspect is zó belangrijk, dat ondanks het ongerief dat hieruit voor onze leden voortvloeit, de A.F.C.-ers hier voor alle begrip dienen op te brengen. Niemand zal kunnen beweren, dat trainer Piet Ouderland het in zijn eerste seizoen bij A.F.C, gemakkelijk heeft gehad. Ik geloof ook niet, dat hij dat zelf verwacht had. Ook voor hem is het natuurlijk een genoegdoening, dat ons eerste behouden bleef. Evenals dat met zijn voorganger Gé van Dijk het geval was, geloven wij, dat de Heer Ouderland zich zeer spoedig de specifieke sfeer van A.F.C, eigen heeft gemaakt. Wij wensen hem in het komende seizoen alle succes. Naast de Heer Ouderland, hadden wij het afgelopen seizoen nog twee trainers. Gé van Dijk goede wijn behoeft geen krans. Hij trainde de junioren A-selectie en niet zonder succes. Daarnaast zijn wij ook dank verschuldigd aan Rob Brouwer, die de resp. selecties van de B— en C-junioren, alsmede de pupillen onder zijn hoede had. Ook hier spreken de resultaten voor zichzelf. Wij prijzen ons gelukkig, dat wij ook het komende seizoen over deze vakbekwame trainers kunnen beschikken. Duist in een grote vereniging als de onze vereist

Jaarverslagen | 1972 | | pagina 11