vindt men vandag te dag de man, die zijn vrije tijd gedurende het weekend voor anderen opoffert Grote dankbaarheid past ons. Op 4 september aanvaardde een A.F.C, team (het vijfde), de reis naar Hamburg, meer specifiek naar Osdorf, een voorstad. Voor "Reeperbahn" ervaringen verwijs ik U gaarne naar de betreffende spelers en elftalcommissie. Het is wel de bedoeling, dat onze Oosterburen binnenkort een tegenbezoek komen afleggen. Ook vanaf deze plaats roep ik gaarne Uw medewerking in voor het onderdak verlenen van deze gasten van onze vereniging. Op 2 oktober vond voor de tweede keer een "quiz" plaats tussen een team van "De 144" en A.F.C. Ter oriëntatie diene, dat "De 144" bestaat uit kampioenen van Nederland in alle takken van sport, zomede winnaars van Europese- en Wereldkampioen schappen, alsmede Olympische Spelen. Ons team bestaande uit Ernst Huisman, Frans v.d. Bor en ondergetekende verdedigde met succes de beker tegen Eddy P.G., Simon de Wit en Dan Suurbeek. Scheidsrechter was, wie anders, Leo Hom. In feite stonden er dus vijf A.F.C.-ers op het toneel i Dejelfde van de elfde was door de Heer Waayer uitverkoren om de "zilveren" A.F.C.- ers bij elkaar te laten komen. Tachtig waren er. Een geanimeerd "herenbal". Gerard Struys was de organisator van een drie-tal bridge-drives op 18 november, 6 januari en 10 februari. Een hele verlichting na al dat geklaverjas "Op-peppertjes" voor het eerste, voor zover nodig, vonden plaats op 26 november (1-pans maaltijd), 4 december (een lekkere losse instuif) en 12 maart, eveneens van het "losse" werk. Dank aan organisatoren, financiers en deelnemers December gaf weer de bekende trilogie te zien. Op de twaalfde 130 lawaaiege jongetjes en op de 18e niet minder lawaaiege senioren. Dan de Vries, weer gezond en wel "versierde" de voortreffelijke prijzentafel voor een "uitverkocht" huis. Een record aantal deelnemers zorgden voor een geanimeerd Kerstdiner-dansant. Kan je nagaan, zelfs Rolf Leeser ging eerst om 03.00 uur naar huis 1 Zoals bekend, bevonden wij ons op de eerste dag van het Nieuwe Daar in een zorge lijke positie. Maar ziet, een grandiose Nieuwjaarswens deed ons alle zorgen vergeten. Telkenjare vraag ik mij af hoe is het mogelijk, dat zij (Bob, Pim, Cor, Arthur en Ems) een nog grandiosere wens ten tonele voeren. Geheel in de geest van deze tijd werd het in "ludieke" sfeer gehouden. Pittige mee-zingers en toekomstige "evergreens" uit de A.F.C, musical "Da, zo ben je", Eén ding is aeker: in voor- en te/genspoed de feesten bij A.F.C, blijven denderend. In vroeger jaren had ik nogal eens de gewoonte de sluitingsuren van dergelijke feesten te vermelden. Ik heb er maar vanaf gezien, Het is toch altijd bizonder laat l

Jaarverslagen | 1971 | | pagina 9