-2- Doop Wagenaar de vlag in top hijsen. Tweede zorgenkind dit jaar onze hoogste reserve's. Mede door het feit, dat slechts é"é*n vereniging zou degraderen, bleven zij behouden voor de reserve Ie klasse. De algehele verwachting voor het derde, dat dit elftal zich in ieder geval zou weten te handhaven in de reserve 3e klasse, werd bewaarheid. Een goede derde plaats werd hun deel. Het vierde. Hoe merkwaardig. Vorig jaar voor de kampioenstitel uitgeschakeld Jtaor AALSMEER, dit jaar door dat zelfde AALSMEER tot degradatie gedoemd. Da, dat vierde. De laatste jaren toch echt wel het elftal van FRANS KAT. Hoe ontstellend was de tijding op 1 februari 1971, dat hij op slechts 35- jarige leeftijd onverwacht was overleden. Ontstellend en ongelooflijk. Frans was wat men noemt een "oer-AFC-er"Een jongen, die veel aan de club te danken had en de club, die veel aan hem te danken had. De term "ruwe bolster, blanke pit" was zeker op hem van toepassing. Moge zijn vrouw en kinderen ooit over dit verlies heen kunnen komen. Natuurlijk had niet alleen het eerste elftal het moeilijk wat dacht U van Cor Kerker en zijn mannen Een trainerswisseling midden in het seizoen ga er maar aan staan Cor, ik weet, dat ik telkenmale tijdens deze jaar verslagen in herhalingen verval. Weest er echter van overtuigd, dat ook dit jaar onze dank aan jullie oprecht en bizonder groot is. Door een nieuwe opzet kreeg de B-commissie dit jaar ook het derde en vierde elftal onder haar hoede. Duist in dit seizoen een bizonder moeilijke taak. Welaan, Rob Melsert, Thom Nooy en Piet van Ruyven stonden hun "mannetje", ondanks alle tegenslagen. Ook aan hen zijn wij veel dank verschuldigd. Ook de elftalcommissie C was het afgelopen seizoen zwaarder belast en hadden helaas voor het eerst sinds onheuglijke tijden twee degradanten onder hun hoede. Vaak zet een neergaande lijn bij de hoogste elftallen zich door in alle elftallen. Ook hier weer juist door de vele problemen extra hartelijk dank aan de Heren Mulder, Koster en Susan. Relatief het minst zwaarbelast was de elftalcommissie D voor het zaterdag voetbal. Het eerste behaalde zelfs een goede plaats, het tweede bleef in de K.N.V.B. en drie en vier eindigden zeer redelijk. Welgemeende dank aan de Heren Tromp, Witteveen en Vermeulen. Nadat, om verschillende redenen, het A.R.O.L BEKER TOERNOOI de laatste twee jaren niet kon worden georganiseerd, werd onze jubileumviering besloten met het laatste A.R.O.L.BEKER TOERNOOI. Redenen tot stopzetting zijn U allen

Jaarverslagen | 1971 | | pagina 3