ziekte, dit jaar niet de beroemde prijzen-tafel bij het senioren kienen verzorgen. Jan en ook zijn vrouw Mol zijn inmiddels hersteld en tot ieders vreugde kunnen zij weer in ons midden vertoeven. "Good old" Karel Nesenberend zorgde echter voor een even fraai gevulde tafel, dit tot genoegen van de in grote getale opgekomen leden. Trouwens Karel heeft zich het afgelopen seizoen meerdere malen zeer verdienstelijk gemaakt, waarover later meer. Een dag na de senioren, het jeugdkienen met een zeer teleurstellende opkomst, waaraan het fraaie schaatsweer wel debet geweest zal zijn. Dit alles op 19 en 20 december. De komende jubileum-festiviteiten weerhield een groot aantal A.F.C.- ers niet hun tweede Kerstdag op "Goed Genoeg" door te brengen. Een goed diner en prettige muziek zorgde voor een uitverkocht "huis". Een compliment voor Eddy Ruikers en de zijnen. 1 Januari was als vanouds een hoogtepunt in ons verenigingsjaar. Wederom een doorslaand succes, met als nieuwe Thomasvaer Arthur Reddering en het vertrouwde kwartet Ems Pieternel a Cohen, Cor van Peperzeel, Pim Adriaansz en Bob Wildeboer. Vooral deze laatste drie Heren extra hulde voor het feit, dat zij ondanks al hun besogne's voor de jubileum-musical, toch nog kans zagen de tekst en de muziek te verzorgen. Zondag, 4 januari was een bizonder aangename en nuttige dag voor onze eerste elftal spelers. Een bijna professionele dag. Trainen op het strand, daarna de sauna en het minder professionele wijntje, aangeboden door John Eylders in diens "galerie" te Zandvoort. Ja Heren, en thans dan de, ik mag wel zeggen, buitengewoon gsslaagde jubileumviering. Het gehele land heeft geweten, dat Amsterdams oudste voetbalvereni ging 75 jaar werd. Alvorens een beknopt, chronologisch overzicht te geven, eerst enige algemene kanttekeningen. In de eerste plaats een woord van zeer grote dank aan de werkers achter en vóór de schermen van deze jubileum viering. Ik waag mij niet aan het noemen van namen, bang om iemand te vergeten i Zeer lange en gedegen voorbereiding, talloze vergade ringen en musical-repetities gingen vooraf. Enorm werk van de jubileum-commissie en de onderscheiden sub-commissies. Een meer dan voortreffelijke publiciteit, zij het in geringe mate óók negatief en dan nog van zéér voorbijgaande aard. Vanaf 6 januari konden de bewoners van Buitenveldert kennis nemen van de komende gebeurtenissen. André Bonnet kreeg het voor elkaar om een speciale A.E.C, etalage te mogen plaatsen in een zaak op

Jaarverslagen | 1970 | | pagina 9