-6- Waarsch^ijnlijk door het feit, dat de Algemene Ledenvergadering op 18 juli ons jubileumjaar inleidde, alsmede door de op de agenda prijkende contributie-verhoging, vonden 75 leden de weg naar "Goed Genoeg", waarbij wij 4- Ereleden en 6 A.F.C. Ridders mochten opmerken. Een vlot verloop was het kenmerk van deze vergadering. In de loop van het verenigingsjaar vonden de volgende mutaties plaats De Heer J. Vermeulen kwam de elf tal commissie D versterken. In de jeugdcommissie traden de Heren T. Swart en P. Pas Jr. tussen tijds af en traden de Heren J. Kikkert Sr., J. Bonnet en H. Overdiek tot deze commissie toe. In de tussentijdse vacature's in de toto-commissie, ontstaan door het bedanken van de Heren R. Bijl en A. v.d. Valk Jr. werd voorzien door toetreding van de Heren J. Vlaming en F. Haubrich. Ondanks de verminderde omzetten, wist deze commissie toch weer een aanzienlijk bedrag voor de vereniging bijeen te krijgen. Commissie en "ophalers" verdienen onze welgemeende dank. In tegenstelling tot vele verenigingen, waarvan het bestuur wekelijks bijeenkomt, houdt Uw bestuur het op één maandelijkse, officiële bijeenkomst. De laatste vergadering was tevens het officieus e af scheid van 1e Penningmeester Jo Hurwits, die gedurende 12 jaren op meer dan voortreffelijke wijze de penningen van de vereniging beheer de. Jo, het was steeds een genoegen om met je samen te werken en ook in dit jaarverslag wil ik je danken voor de hechte vriendschap, die ik mocht ondervinden. Maar, laat ik niet het gras voor de voeten van de voorzitter wegmaaien. Hopelijk zullen we je nog vaak op "good old" A.F.C, mogen begroeten. Het afgelopen seizoen was ook rijkelijk gelardeerd met officiële gebeurtenissen buiten de vereniging, waarbij onze vereniging steeds vertegenwoordigd was. Zoals U uit de agenda van deze vergadering hebt kunnen vernemen, wordt het bestuur uitgebreid tot 9 leden, zodat het komende seizoen een dringend gewenste verjonging van het bestuurscollege doorgevoerd kan worden, alsmede een meer ge spreide taakverdeling. In een 75-jarige vereniging met zo veel leden als de onze is een trieste lijst van de ons ontva^llen leden in een jaarverslag niet weg te denken. Ik noem U Erelid en A.F.C. Ridder, Jacques van Ooy, lid geworden in 189§, 16 jaar bestuurder, nestor van onze vereniging, overleden op de geze gende leeftijd van 88 jaar.

Jaarverslagen | 1970 | | pagina 7