-2- het veld tegen vierde klasser ELAND/S.D.G. en verloor met 3-2. Ook al gezien de opzet van deze competitie, lijkt ons deelname niet voor herhaling vatbaar. Voor de aanvang van het seizoen leek het tweede geen zorgenkind te zullen worden. Hoe anders pakte het echter uit. Eerst laat in de competitie werd, meer dank zij het verliezen van de mede- candidaten, dan door eigen kracht het reserve-eersteklasserschap veilig gesteld. Het was bekend, dat het derde elftal een moeilijk seizoen zou doormaken. Liefst zes van de twaalf clubs dienden te degraderen. Helaas bleef dit elftal net aan de verkeerde kant van de streep. Een schrale troost is, dat de reserve tweede klasse het komende seizoen zéér zwaar zal zijn. Helaas miste het vierde op een haar na het kampioenschap. Indien dit gerealiseerd had kunnen worden en de daaropvolgende promotie wedstrijden gewonnen waren, had dit elftal het derde van degrada tie kunnen redden. Desalniettemin was het vierde toch duidelijk het meest succesvolle K.N.V.B. elftal, onder de bezielende captaincy van Frans Kat Juist in een minder goed seizoen zijn de zorgen van een elftal commissie des te groter. Maar ook nu stond de rijke ervaring van Gor Kerker en zijn mede—commissieleden borg voor passende oplos singen van alle problemen. Oor, jij en je commissie-leden hebben recht op onze welgemeende dank. Ook Theo van Emden verrichtte weer veel goed werk als coördinator tussen de verschillende elftalcommissies. Zoals U uit de convo catie voor deze vergadering hebt kunnen vernemen, keert Theo niet terug in de elftalcommissie A, maar gelukkig blijft hij als coördinator behouden. Theo, hartelijk dank voor al het goede werk. De elftalcommissie B kende heel wat minder zorgen. Het vijfde moest maar net de eer aan ROOD WIT/A 2 laten. Zoals bekend, pro moveerde het eerste elftal van deze vereniging naar de 1e klasse en kunnen wij nieuwe plaatselijke ontmoetingen tegemoet zien. De elftallen zes, zeven en acht bereikten allen een zeer verdienste lijke klassering. Wij prijzen ons gelukkig, dat ook de commissie Melsert, Nooy en van Ruyven het komende seizoen bereid is het vele werk voor A.F.C, te blijven verzetten. Heren, onze erkentelijk heid is groot 1 In het negende en het dertiende elftal had de C commissie lange tijd kanshebbers voor de titel. Helaas kwamen beiden niet iets te

Jaarverslagen | 1970 | | pagina 3