-13- Onze tweede trainer, Prans Kramer, gaat ons verlaten. Als a.s. hoofdtrainer bij S.D.W. zullen wij hem toch zeker nog twee maal per jaar ontmoeten. Frans, gefeliciteerd met deze promotie en hartelijk dank voor je goede diensten aan de A.P.C, bewezen. Het bestuur en de elftalcommissie meent in de figuur van de Heer Hoeben een waardig opvolger te hebben gevonden voor de training van onze hoogste senioren. Hopelijk zal hij zich snel in A.P.C, thuis voelen en wij wensen hem voor het komende seizoen alle succes Onze 71-jarige groundsman Stokkel "is still going strong". Hij mag zo nu d'en dan wel eens mopperen, toch komt alles steeds tijdig voor elkaar. Het inwilligen van zijn verzoeken door captains en spelers kan zijn taak aanmerkelijk verlichten. De A.P.C, voetbal-machine draait mede voor een goed deel door het steeds tijdig verschijnen van het "Bulletin". In de stad vielen dit seizoen de 42 nummers van het bulletin veelal reeds op woensdag in de bus. Dit alles dank zij de voortreffelijke uitvoe ring en verzending door Mevrouw Swart. Heel hartelijk dank I De redaktie van de "A.P.C. Schakel" ging weer terug naar de ver trouwde figuur van Jan Steensma. In samenwerking met de Pirma Meijer en administrateur/acquisiteur Chris Schröder vond ook deze uitgave zijn weg naar de leden. De prestatie van de veteranen in het jubileum-toernooi memoreerde ik reeds. Organisator Piet van Ruyven zorgde er voor, dat de zich jeugdig voelende ouderen o.m. uitkwamen tegen H.B.S., de BLACK DEVILS, HERCULES, P.W. en zowaar ook in internationaal verband tegen de S.V. WERTHEIM uit Westduitsland. Juist bij ons jubileum, waarbij vele journalisten ons om oude foto's vroegen, bleek de waarde van een geordend archief. Hans Rooze kon a la minute het gevraagde produceren. Het komend seizoen zal hij officieel deel uitmaken van de Pers- en Propaganda-commissie, welke zich, met Uw goedvinden, ook met het bijhouden van het archief zal belasten. Resumerende moet ik constateren, dat het afgelopen seizoen in voetbal-technisch opzicht een weinig teleurstellend was. Een reden te meer om het komende seizoen alle zeilen bij te zetten ter verbetering en handhaving van onze belangrijke positie in het Nederlandse amateurvoetbal. Aan de andere kant een bloeiend verenigingsleven met als hoogtepunt de viering van ons 75-jarig bestaan. Dat dit zo moge blijven i

Jaarverslagen | 1970 | | pagina 14