d- Alhoewel midden in de vacant iet ijd, v/aren op de Algemene Ledenvergadering van 31 juli toch nog ca. 60 leden aanwezig, waaronder 5 Bre-leden en 6 Leden van Verdienste. De zojuist voorgelezen notulen hebben U van het verloop van deze ver gade ri ng do en ke nnis ne men Niettemin memoreer ik gaarne de huldiging van Otto van der Heul, wegens het, gedurende 12 jaar voeren van de administra tie van de "Schakel", alsmede van Willem van der Marel voor zijn veeljarig lidmaatschap van de enquête-commissie. In de loop van het verenigingsjaar vonèn de volgende mutaties plaats j de Heer J. Mulder kwam de elftalcommissie-G verster ken, zoals de Heer H. de Bruyn dat deed voor de toto-commissie. De Heer H. Dik werd in dezelfde commissie benoemd, in de plaats van de Heer R. Quint, die zijn functie wegens verhuizing moest neerleggen. Om even bij de toto-commissie te blijven. De Heren, onder aanvoering van Hans G-eus ebroek, brachten een record bedrag bijeen voor de vereniging. De penningmeester zal U straks dit formidabele bedrag noemen. Een bizonder woord van dank is hier zeker op zijn plaats. Zoals U uit de convocatie hebt kunnen vernemen, is de Heer Geusebroek helaas niet herkiesbaar. Hans, heel hartelijk dank voor je enorme inzet voor de toto-commissie; een inzet, welke, uit den aard met de hulp van je mede commissie-leden, dit fraaie resultaat opleverde. Uw bestuur kwam maandelijks officieel bijeen, veelal in tegen woordigheid van verschillende Erevleden, wiens onverflauwde belangstelling voor het wel en wee van de vereniging bizonder verheugend is .0. werd uit den aard op verschillende vergaderingen van afdeling, district en bond vertegenwoordigd, terwijl bij vele jubilea eveneens acte de pre'sere e werd gegeven, In eengrote vereniging als de onze, is het onvermijdelijk, dat teikenjare ons een aantal leden ontvalt. Ik noem U de Heren J.P. de Haan, J. v.d. Pijl, A. v.d. Bilt, L. Polak, Chr. Kreugel, E. v.d. ffolt, ons Lid van Verdienste Henk Esser, en de jeugjlleden Donald Duiker en Danny Visser. Helaas ook dit jaar 2 zeer jonge leden, die beiden op tragische wijze

Jaarverslagen | 1969 | | pagina 9