De naam van de vereniging is hierbij in het geding De jeugd. De groei van onze jeugdafdeling gaat gestadig door. Een verheugend verschijnsel, dat echter ook moeilijkheden met zich meebrengt, o.m. te weinig velden, Ie iders/^Hrainingsmoge- lijkheden. In overleg met de jeugdcommissie zal het "bestuur trachten te komen tot een kwaliteitsverbetering van het spel peil van onze jeugd. Een dringende zaak als wij de top positie van onze vereniging in het amateur voetbal willen behouden. Voor het seizoen 1970/71 zullen dan ook een aantal richtlijnen worden opgesteld, die het gewenste doel beogen. Uit den aard zult U hierover tijdig nader geinformeerd worden. Al met al kwamen liefst 19 jeugdelftallen "in de baan", t.w. 4 junioren-A, 7 junioren-B en 8 junioren-O teams. Jammer was het, dat onze A-1 in de vóór-selectie voor de inter regionale competitie nogal op ongelukkige wijze uitgeschakeld werd, zodat zij in de eerste klasse van de afdeling uitkwamen. De verwachtingen werden niet helemaal bewaarheid zij hebben een nogal wisselvallig seizoen achter de rug. De A-2 deed het daarentegen zeer goed en veroverde het kampioen schap van de afdeling. Het niet uitspelen van vele jeugdcompe- tities door de vele afgelastingen en het niet meer beschikbaar zijn van de velden, geeft hier en daar een nogal vertrokken beeld. Onze A-3 werd hier bijvoorbeeld het slachtoffer van. Met nog liefst 5 wedstrijden te spelen, werd hun competitie gestaakt en dat terwijl zij bovenaan stonden. Een triest slot van een competitie, waarin zij zeer waarschijnlijk kampioen zouden zijn geworden. Het standaard team in de B-klasse eindigde in de middenmoot van een ook al niet uitgespeelde competitie. Verder deed de B-3 het bizonder aardig en eindigde achter AJAX 4 als tweede. De G-1 volgde het voorbeeld van hun oudere collega's en eindigden in de middenmoot. Voor een tweede jeugdkampioen zorgde het elftal van 0-5, dat op fraaie wijze beslag legde op de titel. In de loop van het seizoen besloot het bestuur ook zgn. B- pupillen tot de vereniging toe te laten. Dit zijn j ongns van 8 en 9 jaar, dis dus eerder als voorheen van het voetbalspel kunnen genieten. Samen met de A-pupillen vormden zij in 3

Jaarverslagen | 1969 | | pagina 6