lijke kampioen» Ondanks de overweldigende meerderheid in zowel de thuiswedstrijd, als de uitwedstrijd tegen BHSCHËDE, leverden deze ons slechts 1 punt op. In heide wedstrijden was Vrouwe Fortuna "beslist niet in he t rood-zwart gekleed. ENSCHEDE werd uiteindelijk poule winnaar, maar moest in onze goede vrfen&en uit MIDDELBURG hun meerderen erkennen. Laten wij ons spiegelen aan MIDDELBURG Viermaal achtereen werden zij kampioen. Waarom wij dan niet, om te beginnen twee maal achtereen 1970 is er in alle opzichten een uitstekend jaar voor Al met al, toch een zeer geslaagd seizoen. A.F.C. 2 kende een niet al te gemakkelijk seizoen. Telkenjare weer "blijkt, dat de reserve 1e klasse zeer zwaar is. Doch ook dit jaar wisten zij ruim afstand te nemen van de voorlaatste plaats, welke n.bdoor D.W.S. 3 werd ingenomen. Het derde "brak met een traditie. Voor het eerst sinds lange tijd maakten zij een moeilijk jaar door. Maar het derde zou het der de niet zijn als zij niet glansrijk zouden finishen. Ondanks alles eindigden zij toch nog met Jeen gemiddelde van 1,-. Het vierde heeft het gehele seizoen in de top meegedraaid en was voorde elftalcommissie volkomen probleemloos. Zij eindigden op een fraaie 2e plaats. Ondanks de fraaie successen was het voor de elftalcommissie A toch niet zó* een gemakkelijk seizoen. Zorgen voor 2 en 3. Een, gelukkig groot, arsenaal van gelijkwaardige spelers, maakte de keuze niet altijd even gemakkelijk. Des te groter onze dank en waardering voor deze commissie en trainer G. van Dijk. De drie-eenheid Melsert, van Ruyven en E*ooy, de vaste bezetting van de B-commissie, beleefden een soortgelijk seizoen als de A-commissie. Zorgen om 7 en 8, 6 lange tijd kanshebber en als klapstuk het kampioenschap van het vijfde. En hoe l De Heer Melsert, vaste keuze van A.F.C. 13, speelde als invaller met het vijfde en scoorde de beslissende goal 2 Wij moeten lang in de historie terug gaan om een kampioeischap van het vijfde te kunnen memoreren. Behaald in de altijd zware afdeling van de reserve 1e klasse van de afdeling, geeft dit kampioenschap extra glans. Door de reeds van start gegane competitie om het landskampioen-

Jaarverslagen | 1969 | | pagina 3