Jaarverslag van de AMSTERDAMSCHE E00IBA1L GIUB 1968/1969. jne Heren, Hiermede heb ik het genoegen U het jaarverslag te mogen geven over het seizoen 1968/1969. Na in een rustig tussenseizoen 67/68 op adem te zijn gekomen, kende het afgelopen seizoen weer sportieve hoogtepunten. Daarnaast handhaving van alle K.N.Y.B. - en Afdelingselftallen. Een vierde kampioenschap van ons eerste elftal en dat in een tijdsbestek van 9 jaar Helaas vond dit kampioenschap geen bekroning met de door allen zo vurig gewenste landstitel. Of worden wij toch maar liever landskampioen in het jubileumjaar zelf Ik zou willen voorstellen het daar op te houden I Nadat de training op 30 juli een aanvang had genomen en, tra ditioneel de oefenwedstrijden en toernooien magere resultaten hadden opgeleverd, ging het eerste op 8 september van start. En hoe Een forse 6-2 nederlaag tegen O.Y.Y.O., de club, wel ke onze naaste concurrent voor een goed deel van de competitie zou worden. Trouwens de eerste vier wedstrijden (slechts 3 punten) deden niet vermoeden, dat wij het seizoen zó succesvol zouden eindigen. De volgende 11 wedstrijden leverden liefst 18 punten op en A.P.C, telde volop mee. Vooral de zeer goed gespeende wedstrijden tegen D.C.G. uit en O.V.V.0. thuis ziin het vermelden waard. Op 27 april kon de vlag in top en nog wel in de zo gevreesde uit-wedstrijd tegen S.D. Alhoewel er evenveel afgelastingen waren als vorig seizoen, t.w. 7, eindigde de competitie toch 2 weken later. Een en ander veroorzaakt door de nog al kwistig ingelaste inhaalprogramma's. Iedereen beschouwde het behaalde kampioenschap slechts als een tussenfase. Nu op naar de landstitel J Er werd, evenals in 1967, in poules gespeeld. Voordat de overige kampioenen bekend waren, was het reeds 18 mei. A.F.C, werd ingedeeld met DRACHTEN en S.C. ENSCHEDE. De beide wedstrijden tegen DRACHTEN werden in winst omgezet, alhoewel wij merkwaardig genoeg juist tegen ENSCHEDE onze beste wedstrijden speelden. Overigens bewaren wij, evenals voorgaande jaren, de beste herinneringen aan de noorde-

Jaarverslagen | 1969 | | pagina 2