I «14- jubileum viering. Hét boek is praktisch gereed en wie anders dan Jo Wijnand voert de redaktie Ook van de musical hebt U reeds enigszins kennis kunnen nemen. In muzikaal-professionele kringen bestaat zelfs grote belangstelling voor de melodieën, welke deel uitmaken van "Ja, zo ben je". En hiervoor, wie anders, zorgde Oor van Peperzeel. Bij een jubileum behoort een terugblik. Een terugblik, die wat bemoeilijkt wordt, indien het archief niet in orde is. Wel nu, eindelijk heeft het woord "archief" in de kas- en archief-commissie betekenis gekregen. Onze hartelijke dank gaat uit naar Hars Rooze, die in korte tijd kans gezien heeft, het archief te verzamelen en te ordenen. Telken jare probeer ik het jaarverslag te bekorten, niet alleen te Uwen gerieve, maar eerlijk gezegd ook ten mijne gerieve. Ik hoop, dat dit streven de volledigheid geen geweld aan doet. Mocht dit zo zijn, dan bied ik gaarne mijn verontschuldiging aan, als m«He ook voor eventuele fouten. In het begin van dit verslag roerde ik het reeds aan. laten wij een voorbeeld nemen aan MIDDELBURG. Wat zij kunnen, moet bij/ook kunnen. Tradities zijn er soms ook om doorbroken te worden.fÊn dan zeker in het jaar, waarin Amsterdams oudste voetbalvereniging 75 j aar wordt l f" Het is beslist weer eens wat andfers om 2 keer achter elkaar kampioen te worden. Op Uw klier steun wordt uit den aard gerekend. Mede namens mi ji mede -bes tuur sleden, dank ik U allen voor de krachten, die hetzij individueel, hetzij in commissieverband, aan de vereniging gewijd hebt. Dank ook aan de Ere-leden en Leden van Verdienste, die ons, zonodig, met raad en daad ter zij-" de stonden. Tot slot dank ik U allen voor het in het bestuur gestelde vertrouwen. Mijn persoonlijke dank aan mijn mede-bestuursleden en allen, die mij terzijde hebben gestaan in het uitoefenen van mi; functie. 1e sekretaris Amsterdam, 18 juli 1969»

Jaarverslagen | 1969 | | pagina 15