IU- Sint-Oor-van-Peperzeel Bij het jeugdkienen waren aanmerkelijk minder jongens dan vorig jaar. Maar wat wilt het was uitstekend schaatsweer. Ter meerdere versteviging van de onderlinge "band, kwamen op 15 december de le-elftal spelers en hun dames tesamen. Er volgde een zeer geanimeerd diner, waarbij de speeches shhaars v/aren Een fcjizondere "bijeenkomst was die op 19 december van Ere- leden, Leden van Verdienste en bestuursleden. Alleen de voor zitter was via een gewone convocatie voor een bestuursverga dering uitgenodigd, om een zeker element van verrassing te waarborgen. Om hem ging het namelijk. 12-f jaar geleden nam hij de voorzittershamer over van de Heer Holtzappel en zoals in A.F.C, gebruikelijk, diende een dergelijk jubileum zeker gevierd te worden. Jan de "Vries had op 20 december weer alle eer van zijn "prij- zé&tafel". De faam hiervan zorgde weer voor een volle zaal. Dezelfde zaal was ook op 2e Kerstdag zeer goed bezet; 124 mensen hadden een Kerstdiner op "Goed Genoeg" besteld. Een geslaagd diner, waarvoor alle lof aan Mevrouw Aldenberg, Eddy Ruikers en hun staf. 1 Januari. Om me t een bekend couturier te spreken j "het was knal". Die knal werd veroorzaakt door de werkelijk fantasti sche nieuwjaarswens, geschreven door Bob Wildeboer en Pim Adriaansz, die hun fraaie werkstuk even fantastisch uitge voerd zagen door Ems a Cohen, Ad Gehring en Cor van Peperzeel. Jan Snelleman achtte de tijd gekomen om een punt te zetten achter zijn zéér lange carrière als "Thomasvaer". Jan, heel hartelijk dank voor de vele jaren, dat je ons hebt laten genieten van je vertolking van deze rol. Men fluistert, dat sommigen van de 88 deelnemers aan het jaar diner eerst in de loop van de zondagochtend thuis kwamen. Die maakten zogezegd "een dagje" van het jaardiner. Dit speelde zich uit den aard af op 18 en 19 januari. Een^jaardiner met verschillende hoogtepunten. Liefst 6 leden werden benoemd tot "A.F.C. .Ridder". Heren, die onze club 50 jaar trouw

Jaarverslagen | 1969 | | pagina 11