-9- het leven kwamen. Op 30 juni telde A.F.C, in totaal 1365 leden, v/aarvan 504- werkende leden, 439 jeugdleden en 422 donateurs. Een toename van 83 leden, waarvan het merendeel jeugdleden. Het aantal donateurs liep iets achteruit. Velen vergeten vaak, dat er een'vrij groot verloop gedurende het seizoen is, Tien A.P.O.-ers gingen het "huwelijks-schip" in, 4 maakten aanstalten en het aantal jonggeborenen "bedroeg 10. Dit jaar geen speciale aktiviteiten op de clubavond. Toch steeds zeer goed "bezocht, mede door een aantal vaste "kaartelutjes" Natuurlijk werd er ook weer gebiljard, zoals altijd, voor treffelijk door Ere-lid Arie Mets georganiseerd. Memorabel is zeker de wedstrijd tege>~ H.B.S. "uit", waar wij de eer genoten de "biljards in hun nieuwe clubhuis in te wijden. Zekerheidshalve ging de A.F.C. ploeg met een speciale "bus. el, "glaasje openz." Ook de "banden me t de Amsterdamse Sportpers werden weer op "Goed G-enoeg" aangehaald. Gezellig en nuttig. Op 6 novertber kwam de lichting '43 er "bij, d.v.-.z. werden zi'ij uitgenodigd voor het eerst deel te nemen aan de jaarlijk se "bijeenkomst van de "Zilveren Ploeg". Zegslieden verteld.en mij, dat het rommelig edoch "buitengewoon gezellig was. Vijf dagen later hield ons lid de Heer Bal een lezing over de Olympische Spelen in Mexico, welke door vele leden met "belangstelling gevolgd werd. Met de regelmaat van een klok volgden ook dit jaar de "beat-festijnen elkaar op. Liefst negen maal werd een derge lijke avond georganiseerd. Vooral in de tweede helft liet het bezoek nogal te wers en over, ondanks het inzetten van van "beat-girls" en eigen "disc-jockeys"Hopelijk trekken de jongelui volgend seizoen meer ^publiek. 28 November zorgde voor een geslaagde inleiding tot de daar op volgenie feestmaand. Op die avond kwamen de E.ïï.V.B. spelers bijeen om elkaar, via lang niet malse gedichten, de waarheid te vertellen. Een en ander onder leiding van

Jaarverslagen | 1969 | | pagina 10