-5- A.F.C. - S.D.W. 1 1 Hillegom - A.F.C. 0-2 Doelpunten; Jos Kemna 8 - Frits Röhrig 6 - Jean Bollen 5 - Nico van Til 4 - Theo Husers 4 - Frans v.d. Bor 2 - Kees Gehring 2 - Jaap Drais- ma en Wim van West ieder 1 Vertegenwoordigende elftallen; Theo Husers UEFA Jeugd XI - Nederlands Jeugd XI - Amsterdams XI en Amsterdams Jeugd XI. Nol Kuikens, Jos Lonnee Jaap Draisma en Frits R'óhrig Amsterdams XI. Ernst Seunke en Jos Kemna Nederlands Studenten XI. Hubert Briedé Oud Zwaluwen XI. Paul Vellenga en Fred Laarhoven Amsterdams Jeugd XI. Voor een grote vereniging als de onze, viel het aantal straf zaken dit seizoen mee, alhoewel de eerder genoemde zaken, waar bij spelers van ons eerste betrokken waren, natuurlijk dubbel zwaar telden. Hoe dan ook, elke strafzaak waarbij A.F.C.-ers direkt betrokken zijn, is er één te veel l Heren, "let op Uw saeck". De jeugd. Alvorens hiertoe over te gaan, dien ik allereerst het grote verlies te memoreren, dat, in de eerste plaats zijn vrouw en kinderen en daarna toch ook in het bizonder onze ver eniging leed met het overlijden van Wim BUckert. Jarenlang in onze jeugdcommissie werkzaam; nauwgezet, rustig en "recht door zee". De man, die op 18 januari 1965 zijn zeer verdiende Nobel-prijs in ontvangst mocht nemen, laat een grote leegte achter na een eea zo moeidig gedragen lijden, daarbij gesteund door zijn dappere vrouw en zijn vriend en clubmedewerker Joh. de Bie Jr. Met recht zullen wij zijn naam in hoge ere houden. Ook dit jaar groeide onze jeugdafdeling weer, hetgeen weerspie geld werd in de inschrijving van 4 junioren-A, 5 junioren-B en 8 junioren-C teams. Helaas bleek de kwantiteit nog geen garantie voor kwaliteit. Vooral de "hoop" voor de direkte toekomst, t.w. de A-1 stelde nogal teleur. Merkwaardig genoeg deden de 2 laag ste teams in de leeftijdsklasse van 16 en 17-jarigen het nog het beste.

Jaarverslagen | 1968 | | pagina 6