-H- Ook de Heer en Mevrouw Balk vertoeven al weer geruime tijd in ons midden en ook zij zullen dit hopelijk nog lang doen. Doordat A.C.C, de velden helaas niet kan gebruiken, betekent deze zomer voor hen een relatief stille tijd. Het tegendeel wensen wij hen voor het komen de seizoen I Gelukkig prijzen wij ons, dat wij nog immer op de steun van Mevrouw Swart mogen rekenen t.a.v. de verzorging van het "Bulletin". Dank zij haar gleed het "Bulletin" dit jaar 41 maal bij U in de bus. Een klein rekensommetje leert dat zo'n e 98.000 blaadjes werden "afgedraaid». Namens het bestuur en in het bizonder namens ondergeteken de heel hartelijk dank voor het vele werk, dat verzet werd, De "A.F.C. - Schakel» stond dit jaar onder redaktie van Hans de Biedie er borg voor stond, dat wij maandelijks ons clubblad mochten ontvangen. Uit -den aard ook nu weer bijgestaan door Jan Meijer en Otto van der Heul. Helaas blijft van dit trio slechts Jan Meijer over. Hans krijgt het komende seizoen aanmerkelijk minder vrije tijd ter beschikking en moet uit hoofde daarvan zijn functie als redakteur opgeven. Otto van der Heul gaat buiten de stad wonen en acht nu, na 16 jaar de administratie te hebben gevoerd, de tijd gekomen om er een punt achter te zetten. Otto, bizonder hartelijk dank voor je administratieve inzet gedurende deze lange periode. Hopelijk zullen wij er in slagen waardige opvolgers te vi nd en Ook t.a.v. het volgende onderwerp nam Chris Schröder mij enig werk uit handen. In zijn voverzicht vindt U thans ook het aantal door de veteranen gespeelde wedstrijden, alsmede de daarin behaalde resultaten. De oudjes speelden overigens maar 1 wedstrijd minder dan ons eerste l Piet van Ruyven en Wil Neseker zorgden er weer voor, dat de oudere liefhebbers aan hun trekken kwamen. Buiten de onderlinge competitie met een aantal oude, roemruchte verenigingen, speelden zij o.m. nog tegen WILHELMINA in Den Bosch, altijd goed voor een best feest, P.W., K.L.M.,

Jaarverslagen | 1968 | | pagina 15