-12- het seizoen, maar wij hopen, dat zij het komend seizoen veel succes zullen hebben. Een feest voor de gehele vereniging werd georganiseerd op 16 maart, m.m.v. het Milly Scott Quartet. Een ieder genoot van deze voortreffelijke zangeres en haar begeleiders. Een dujjtee invasie, zij het van de goede soort, beleefde "G-oed Genoeg" op 6 april, toen de T.S.V. RÏJnsahl de strijd met ons derde elftal aanbond. Het duit se programma voor deze toer deed naar onze begrippen een beetje komisch aan, alhoe wel wij toch ook gevleid waren stoor de bewondering, welke zij vóór ons sportpark toonden. De vaders worden ouder en de zoons rijper. Dit ondervond de oude garde, die fomn jaarlijkse wedstrijd tegen hun zoons speelde. Gé* van Dijk kan U dat uitvoerig uit de doeken doen. Voor het eerst was de uitslag in het voordeel van de jeugd, die het met 5-2 meteen goed deed. Met de gedachte in het achterhoofd van "dit jaar jullie, volgend jaar wij" toog het complete eerste elftal op 27 april ter receptie bij D.G.G. Een gebaar, d.at veel waardering ondervond en ook in de pers niet onvermeld bleef. Op Koninginnedag troffen vele A.F.C.-ers elkaar toch op "Goed Genoeg", teneinde ook eens commentaar op een andere tak van sport i?e kunnen leveren. Het was wel even wennen om de springpaarden door het doelgebied te zien draven. Maar interessant was het. Een seizoen als een nachtkaars uit laten gaan vond men maar niets. In overleg met het eerste elftal,werd besloten een wedstrijd te organiseren tussen de elftallen van 1963 en 1968. Ook goede vrinden, die thans elders spelen gaven acte 'de présence. De Eindstand 2-2 deed er minder toe. Het geheel werd afgerond met een gesamenlijke maaltijd, alsmede muziek en dans. Om 18.00 uur op 4 mei werden onze doden herdacht door een samenkomst bij het monument, alwaar de voorzitters van de drie verenigingen een krans legden. In het afgelopen verenigingsjaar bereikte nestor Jacques

Jaarverslagen | 1968 | | pagina 13