-11- inzet van het nieuwe jaar, welke nog tot 02.00 uur voort duurde Ongeveer het zelfde aantal leden als verleden jaar, t.w. 82 gaven gehoor aan de uitnodiging tot deelname aan het jaardiner. De gewijzigde opstelling van de tafels, alsmede de indeling van 8 personen per tafel, voldeed uitstekend en werkte niet weinig mee tot een zeer geanimeerd diner, waar van de borrel vóóraf een wezenlijk bestanddeel vormt. De Nobel-prijs werd toegekend aan Cick Sierhuis, voor zijn vele diensten aan de A.F.C, bewezen in jeugd-., enquête- en totocommissie. Zijn cadeau in de vorm van een biljartkeu zal hopelijk bijdragen tot meerdere glorie op het groene laken. De voorzitter deelde in zijn speech o.m. mede, dat A.F.C. of de "Stichting" zo U wilt, de gelegenheid zou krijgen om tennisbanen aan te leggen. Hiertoe zou de huidige fietsen stalling ingekrompen worden en de parkeerplaats verlegd naar de overzijde van de recht te trekken de Boelelaan. Tevens zal het toekomstige trainingsveld komen te liggen op het veld, direkt na de ingang rechts. E.e.a. mogelijk gemaakt door het vervallen van het plan, om een sporthal op dit terrein te bouwen. Al met al zit hier toch ook weer een grotere bloei van onze vereniging in. Over de toekomstige constellatie van een tennisvereniging zal men zich nog beraden. De "Stunt". Op 9 februari toog het eerste elftal met dames naar deze puur nederlandse musical. Zo'n genoeglijk "uitje" is immer bevorderlijk voor de teamgeest. A.F.C, alaaf I Het ziet er naar uit, dat ook de carnavals viering een vaste plaats op ons programma zal krijgen. Ben verjongde prins met een eveneens verjongd gevolg had de leiding over deze dolle boel. Ook dit j aar was er weer veel werk van de costumes gemaakt en het geheel mag men zeker geslaagd noemen. Medio maart ontwikkelde enkele jeugdleden een lovenswaardig initiatief door zich, o.m. door uitgifte van een krantje, in te zetten voor de ondersteuning van onze vlaggedragers. Misschien was de lancering wat laat zo tegen het einde van

Jaarverslagen | 1968 | | pagina 12