G- Op 21 oktober ging een nieuwe editie van de "Goed Genoeg Rally" van start met maar liefst 80 deelnemers. Ook nu weer een geslaagd evenement met een gezellig feestje na afloop. Een steeds groeiende "Zilveren Ploeg" hield haar jaarlijkse bijeenkomst op 8 november, daartoe uitgenodigd door voorzit- ter/sekretaris Arie Waayer. Sommigen beweren zglfs, dat het menig maal gezelliger is dan op 18 januari. De op 5 september opgerichtte "Gouden Ballen Club", bestaande uit spelers, die vanaf 1961 een kampioenschap van ons eerste elftal actief meemaakten, organiseerde haar eerste bijeankomst op 3 november, gevolgd door een wedstrijd op 15 november tegen de zgn. "rest" van het huidige eerste elftal. Na afloop vond een zeer geanimeerde snert maaltijd plaats. Op 3 december kreeg A.Ï.C, zowaar een professioneel tintje, zij het in het komische vlak. Op die datum verscheen n.1. A.Ï.C. 13 met rugnummers op de shirts, zij het, dat elke speler nummer 13 droeg. De praktijk wees uit, dat het beslist geen ongeluksgetal behoeft te zijn J T.a.v. de jeugd gaat A.Ï.C, beslist met haar tijd mee. Ook nu weer werden de jongelui in de gelegenheid gesteld hun beat- festijnen te organiseren met tot slot twee hypermoderne "drive-in iisco-bars".- De zaak wordt door hen volkomen zelf standig gerunned en dat tot een ieders tevredenheid. December gaf de bekende feest-trilogie te zien. Kienen voor senioren, kienen voor de jeugd en het Kerstdiner. Bij het kienen voor beide catagoriè'n een record opkomst. Zo langzamer hand wordt dit voor de kienmasters een ware opgave. De goede roep, welke van het Kerstdiner '66 was uitgegaan, zorgde voor liefst 130 deelnemers dit jaar. Op zichzelf al een compliment voor de Heer en Mevrouw Balk en hun staf. Alhoewel het in de bedoeling lag om op 1 januari sixes te organiseren, mislukte deze opzet i.v.m. de laag sneeuw, die onze velden bedekte. Uit den aard wel ging de traditionele Nieuwjaarswens door, dit maal geschreven door Pim Adriaansz en voortreffelijkyvertolkt door het vertrouwde trio Erna a Cohen, Jan Snelleman en Cor van Peperzeel. Een geslaagde I u—

Jaarverslagen | 1968 | | pagina 11