-8- vaak half of slordig. Een moeilijk punt is natuurlijk het ontbreken van grensrechters bij de lagere elftallen. Laat in principe, indien aanwezig, de reserve speler vlaggen en bij afwezigheid de eventuele leider. Heus, u bespaart de vereniging er eèn hoop geld mee. Zeven A junioren en zeven B junioren teams bonden het afgelopen seizoen de strijd aan met hun leeftijdgenoten. Verder speelden zeven pupillen teams een onderlinge competitie, terwijl onze beste pupillen deelnamen aan de regionale pupillen competitie. Ook dit jaar waren onze A-1 junioren niet ingeschreven voor de interregionale jeugdcompetitie. Op fraaie wijze wisten zij het kampioenschap van hun afdeling te behalen. Eerlijkheidshalve dient te worden opgemerkt, dat met enkele uitzonderingen daarge laten, hun afdeling niet de sterkste was. Niettemin een verheugend resultaat. Ondanks het feit, dat zij kans zagen 78 doelpunten te produceren, kwamen de junioren A-2 niet verder dan de vierde plaats. Wel dient in aanmerking genomen te worden, dat de meeste jeugd- competities door de slechtg. winter niet volledig uitgespeeld werden. Zo speelde de A-5 en de A-6 resp. maar 9 en 11 wedstrijden. Het feit, dat ik melding kan maken van een tweede kampioen bij de junioren A, wettigt de optimistische conclusie, dat, veelal in tegenstelling tot andere jaren, onze oudste junioren het dit jaar bijzonder aardig gedaan hebben. Mede door hun sterke verdediging, behaalde de A-7 het kampioen schap met het fraaie gemiddelde van bijne 2.Juist het kampioenschap van een laag team geeft altijd extra voldoening. De resultaten van onze B-junioren in het afgelopen seizoen waren bepaald niet bemoedigend. Slechts de B-2 kunnen op een geslaagd seizoen terug zien, te meer daar zij in een zware afdeling ingedeeld waren. Helaas was de jeugdcommissie genoodzaakt het vijfde elftal terug te trekken. Hopelijk opent de nieuwe leeftijds-indeling voor het komende seizoen betere perspectieven voor onze B-jeugd. De jeugdcommissie en de trainers zijn over deze resultaten beslist niet debet. Vergeet u niet, dat deze commissie zo een veertien

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 9