-5- Het tweede elftal kan op een zeer fraai seizoen terug zien. Onge slagen kampioen met het fraaie gemiddelde van 1.75 en promotie naar de reserve 1e klasse'afdeling. Een hecht team met in hun midden vele oud-gedienden' van het Zondag voetbal. Het derde werd, ondanks het feit, dat er maar 2 wedstrijden verloren werden, net niet kampioen en eindigden op de 2e plaats. Ten slotte zag de commissie Duinker kans het gehele seizoen een vierde elftal in de baan te brengen, hetgeen het totaal aan senioren teams dit seizoen op 17 bracht. Tot slot van dit gedeelte een ere-saluut aan alle elftal-commissies van A.F.C. die ook het afgelopen seizoen weer een enorme hoeveel heid werk verzet hebben. Heren, de vereniging is u buitengewoon veel dank verschuldigd. In tegenstelling tot het toernooi in 1964 werd dit seizoen de AROL beker op één weekeinde en weer met acht deelnemende verenigingen verspeeld. Het z.g. 'één-dag' systeem bleek in de practijk niet te voldoen, omdat daarbij sommige deelnemende verenigingen te zwaar werden belast. Het spelen op Zaterdag en Zondag bleek goed te voldoen, terwijl acht deelnemende verenigingen het toernooi bepaald aantrekkelijker maken-. Het is de laatste jaren duidelijk, dat de factor publieke belang stelling een ondergeschikte rol speelt. Welke deelnemers ook uitge nodigd worden en ook al omdat op dat tijdstip de competitie betaald voetbal reeds begonnen is, zal de publieke belangstelling immer gering zijn. Wat natuurlijk te verbeteren valt is de sfeer om ons toernooi. Het Bestuur hoopt hierin met het komende toernooi ver betering te brengen o.m. door het organiseren van een gezellige avond voor alle deelnemers. Op Zaterdag, 4 september werden de eerste wedstrijden verspeeld. In een van onze kant zeer matig gespeelde wedstrijd verloor ons eerste met 1-0 van HERCULES. Evenals voorgaande jaren was het weer een genoegen om het elftal van onze goede vrienden ZEEBURGIA aan het werk te zien. Zij wonnen verdiend met 2-1 van O.S.V.

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 6