-3- uit den aard aan de commissie Kerker en trainer van Dijk. Na een zwakke start herstelde ons vierde elftal zich fraai en had zelfs enige tijd nog uitzicht op de bovenste plaats. Uit eindelijk finishten zij op een bevredigende 3e plaats. Door al deze resultaten, alsmede door de handhaving van het eerste zaterdag-elftal in de K.N.V.B. hebben wij de zo lang nagestreefde ideale opbouw van onze elftallen, die zich ook manifesteert in de afdeling Amsterdam. Bovendien is A.P.C, de enige amateur vereniging met vijf (I) elftallen in de K.N.V.B. Voorwaar een prestatie van de bovenste plank. Nu het oog gericht op ons eerste team. Een bekend bestuurslid van een bevriende vereniging zag het nog iets anders. Deze deelde ons mede, dat hij die z.g. 'opbouw' wel allemaal erg aardig vond, maar dat hij en, ik neem aan velen met hem, ons eerste weer graag aan de top zou willen zien staan en dan liefst als kampioen van Nederland! Dat is hem zelfs een rondje voor een volle sociëteit waard! V/el nu, de doelstelling voor het komende seizoen is meteen duidelijk. Gaat het er bijzonder gunstig uitzien, dan zal ik u gaarne de naam van de betreffende persoon onthullen! De elftal-commissie B, de Heren Melsert, Nooij en van Ruyven, kunnen op een 'zwaar' seizoen terug zien. Voortdurende zorgen om het vijfde en het zesde. Het vijfde elftal wist zich eerst in de laatste wedstrijden te han^dhaven in de reserve 1e klasse van de afdeling. Vergeet u overigens niet, dat deze afdeling altijd bijzonder sterke tegenstanders kent, waaronder bijvoor beeld 4e elftallen van 1e klasse amateurs, 2e elftallen van K.N.V.B. verenigingen en 5e elftallen van semi-prof clubs. De luxe van 2 elftallen in deze klasse kon helaas niet gehand haafd worden. Het zesde ging weer terug naar de reserve 2e klasse, hetgeen op zichzelf genomen nou niet zo verschrikkelijk is. Het komende seizoen hebben wij in deze klasse 2 kanshebbers, omdat ook ons zevende hierin uitkomt, een team dat op een redelijk seizoen kan terug zien.

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 4