- 15 - in de week vóór een thuiswedstrijd van ons eerste. Een andere vorm van publiciteit werd op 16 october gelanceerd. Ontsproten aan het brein van onze onvolprezen Wim Staats. Ook dit feit haalde de pers. De A.G.C, had al bijzonder veel baat gevonden bij de slogan: put a tiger in your bag', zodat met een variant deze ook voor A.F.C, kon worden toegepast. Wekelijks kunt u deze slagzin bovenaan ons bulletin zien prijken: 'stop het hele seizoen een kanon in je schoen', -tiest ons te hopen, dat de heren spelers zich dat wél voortdurend realiserenl Op 17 december werd het zogezegd weer eens een 'latertje$, het geen te danken was aan de daaraan voorafgaande, voortreffelijk georganiseerde kienavond voor senioren. Liefst rond de 170 leden deden een gooi naar de ook nu weer fraaie prijzen, traflitie- getrouw door Jan de Vries op tafel getoverd. Een dag later volgden ongeveer 120 jeugdige A.F.C. - ertjes dit goede voorbeeld. Telken jare weer gaat mijn respect uit naar de Jeugdcommissie, die deze luidruchtige vertoning zo voortreffelijk in de hand houdt! Trouwens beide evenementen kunnen op een lang durige traditie bogen. Een bijzonder verheugend verschijnsel v/as het feit, dat vooral vele oudere A.F.C.-ers acte de présence gaven op Nieuwjaarsdag. Steeds vroeger raakt de sociëteit gevuld, waarschijnlijk mede in verband met het vele 'handjes schudden'. Vice-voorzitter Hermens leidde om circa half zes de traditionele wens in. En wat voor een wens. Auteur Bob Wildeboer overtrof, zo ver dat mogelijk is, zichzelf. Het is toch maar een gelukkige omstandigheid in onze vereniging, dat, indien er een opengevallen functie vervuld moet worden, er toch altijd weer direct mensen klaar staan om deze nieuwe taak op zich te nemen. Zo ook nu weer. Eins Cohen was direct bereid de rol van Pieternel op zich te nemen en op wat voor een voortreffelijke wijzeI Een ieder zal zich nog levendig het lied ik heb genoeg herinneren, op bijzonder overtuigende wijze door haar voor het voetlicht gebracht.

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 16