-H- te worden, teneinde de stelregel 'wie de jeugd heeft, heeft de toekomst' te handhaven. In dit verband kan ik u overigens melding maken van 13 geboorte's bij A.P.C.-echtparen, alsmede hier indirect mee verband houdend, van zes verlovingen en 9 huwelijken! Niet alleen de veteranen onderhouden het contact met oude, bevriende verenigingen. Ook ons Ere-lid Mets heeft een zeer groot aandeel in de goodwill, die onze vereniging geniet. Onvermoeibaar organiseert hij een reeks van biljartwedstrijden, die buiten een sportief karakter ook een bijzonder gezellige sfeer hebben. In het afgelopen seizoen speelden wij op 'Goed Genoeg' o.a. tegen H.B.S., Quick (H), U.V.V., Ajax, C,V.V. en tegen sommigen zelfs meerdere malen. 28 juni 1965 was voor één van onze leden een bijzonder heuglijke dag. Ons aller tiacques Kohier Jr. slaagde voor zijn eindexamen. U voelt wel, dat juist omdat het Jacques is, ik dit beslist niet on vermeld wilde laten. Hij, die ondanks zijn handicap altijd zo intens meeleeft met het wel en wee van onze vereniging. Niet alleen dat, ook is hij de motorische kracht achter vele teener-feesten, die in onze sociëteit plaats vonden. Zelfs zag hij bijna kans teener-ster Dave Berry naar A.F.C, te krijgen! Belofte maakt schuld. Wel nu, op 22 augustus werd de door de penningmeester in het vooruitzicht gestelde trip naar Rotterdam een feit. Koffie op de Euromast (lekker goedkoop!), (goed) voetballen tegen C.V.V. en beter borrelen er na plus tot besluit een geslaagd etentje op de terugweg. Bijzonder nuttig zo vlak vóór het seizoen! Op 29 september zag een nieuwe vorm van publiciteit voor A.F.C, het licht. De auto-transfers, stickers of plakkertjes, hoe u het noemen wil, werden geïntroduceerd. Een en ander voorbereid en uitgewerkt door de Pers- en Propaganda Commissie. Overigens zie ik er, naar mijn bescheiden mening, nog veel te weinig. Een ander euvel is, dat velen de transfer week in week uit op hun auto laten zitten. Het is echt de bedoeling deze alleen aan te brengen

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 15