-13- alléén is niet voldoende men moet, wil A.F.C, er wat beter van worden, wekelijks de kruisjes invullen. Tot slot de clubavondcommissie, waarvoor de Heren Nijman en Nesenberend zich niet herkiesbaar hadden gesteld. De Heer Duinker werd bereid gevonden deze taak vooralsnog alleen op zich te nemen. uw bestuur vergaderde het afgelopen verenigingsjaar slechts zeven keer, d.w.z. officieel. Hierbij mochten wij steeds rekenen op de aanwezigheid van en/kele Ere-leden, die ondanks het vele werk dat zij reeds voor A.P.G. deden, nog immer van hun onverflauwde belangstelling blijk gaven. Buiten de vereniging werd A.P.G. door het bestuur vertegen woordigd op talloze vergaderingen van bonden, districten en amateur belangen gemeenschappen. Ook de vele jubilea, die het afgelopen jaar werden gevierd, deed de Heren nogal eens van huis zijn. uelaas moet ik u melding maken van de navolgende leden, die ons het afgelopen jaar ontvallen zijn: De Heren W.H.M. Galavazi, G. Woelders, J. Meijer Sr., P. Togneri (vooral voor de ouderen onder u een zeer bekende naam), J. Suyver, in leven penningmeester der A.G.C., J.W. Steeman, oud-trainer Cor Stehman en de Heer D. Stevens, die reeds in 1906 trouw supporter van onze vereniging was. Ook ontvielen ons enkele getrouwe A.P.G. dames t.w. Mevrouw Hofstee, Mevrouw Stallmann, Mevrouw Walther en ^evrouw Dorenbos. Op 31 mei j.1. had A.P.G. in totaal 1169 leden, verdeeld over 427 werkende leden, 320 jeugdleden en 422 donateurs. Hetgeen ongeveer overeenkomt met het totaal van verleden jaar. Op merkelijk was, dat het aantal werkende leden toenam en het aantal jeugdleden verminderde, terwijl het aantal donateurs precies gelijk bleef. De vermindering van het aantal jeugdleden is bepaald niet zorg wekkend, doch het verloop hiervan dient toch nauwlettend gevolgd

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 14