-8- Ook al door het behaalde kampioenschap vond de Algemene Vergadering eerst op 27 juni plaats. Ook al weer voor het eerste op 'Goed Genoeg'. De vergadering had een rustig verloop, waarbij de belang stelling bevredigend genoemd kon worden. Het eerste elftal kreeg, zover nog niet in het bezit daarvan een draagspeld in de vorm van een gouden voetballetje uitgereikt, terwijl diegene, die reeds in het bezit waren van een dergelijk kleinood, hier een diamantje aan toegevoegd kregen. Een en ander mogelijk gemaakt door een buiten gewone geste van onze donateur de Heer Gassan. Nestor Jacques van Ooy stelt vervolgens, namens het Bestuur, de ver gadering voor, onze voorzitter Henk Kappelhoffte benoemen tot Ere-lid van de Vereniging, wegens de vele, buitengewone diensten gedurende een zevental jaren aan de vereniging bewezen. Een krachtig applaus uit de vergadering bekrachtigd deze onderscheiding. Ook andere, bizonder verdienstelijke leden, worden thans officieel tot Lid van Verdienste benoemd en wel de Heren, Roodenburgh, Prent, de Boer, Staats, van Peperzeel, Kerker, Meijer en de Waal, terwijl hier op voorstel van het Bestuur nog aan wordt toegevoegd de Heer C.P. de Vilder, o.a. wegens de ondervonden grote medewerking bij bouw en financiering van ons clubhuis. Bij het punt 'bestuursmede delingen' volgt de benoeming tot APC-ridder van de Heren Dr. Hofstee en Wit. Denkt zich eens in: 50 jaar lid van een vereniging. Welk een clubtrouwi Opdat de A.P.C, in de loop der jaren vele ridders moge benoemen! Het Bestuur onderging twee wijzigingen. Vice-voorzitter Jan Steensma stelde zich niet herkiesbaar. In zijn plaats kwam oud eerste elftal speler Gees Bouwens. Ben Elserman achtte de tijd gekomen zijn lang durige dienende taak voor de A.P.C, te beëindigen. Zij het ongaarne, heeft men uiteindelijk zijn verzoek ingewilligd. Het hem toegekende Lidmaatschap van Verdienste zij hem danook van harte gegund. Elftalcommissie A bleef onveranderd gehandhaafd (hoe kan het ook anders), terwijl'"de B-commissie de Heer Donk de plaats van de Heer Schooneveldt inneemt. Gezien de uitbreiding der senioren elftallen stelt het Bestuur voor een elftalcommissie G te benoemen, welke zich zal baksten met de lagere senioren elftallen. Hiervoor werden ge kozen de Heren Stokvis, Leyenaar en Spruit, welke thans ongetwijfeld op een goed seizoen kunnen terugzien. Bij de Jeugdcommissie stelde de Heer Stutje zich niet herkiesbaar, waarvoor in de loop van het seizoen een candidaat gesteld zou worden. De Heer Timmerman trok zich om gezondheidsredenen terug uit de enquêtecommissie, terwijl de Heer v.d. Velden Erdbrink zich niet herkiesbaar stelde. De Heer G. Stallmann vervulde êên vacature, ter wijl in de loop van het seizoen de Heer Sierhuis deze commissie completteerde. Regèementair trad de Heer ten Oosten uit de Kas- Archiefcommissie, waarvoor de Heer -Brusse in de plaats trad. Tussen deze functiewisse lingen even een klein vraagje: bemoeit deze commissie zich inderdaad met het archief? Zo niet, dan gaarne alsnogl De Pers- en Propaganda Commissie onderging geen wijziging, doch wel een uitbreiding. De Heer Adriaansz trad toe. Bij de Totocommissie was de Heer Bos niet herkiesbaar en gedurende het seizoen trad de Heer C. Schröder tot dit college toe. Boze tongen beweren, omdat die bewuste vrijdagavond altijd zo gezellig isJ

Jaarverslagen | 1964 | | pagina 9