Wh- r» worden de zaak uit handen te geven en wel aan een bureau, dat zich speciaal met dit soort publicaties bezig houdt. Uit een en ander volgt een aanmerkelijke kostenstijging voor de vereniging, maar laat ik niet op het jaarverslag van de penningmeester vooruit lopen. De 'oudjes' deden het ook dit jaar weer best. Organisator Willy Neseker organiseerde talloze wedstrijden o.a. tegen de Black Devils, A.P.G.S., Wilhelmina, Kennemerland, P.W.Kon. H.P.C, en Kampong. Dit jaar was het de beurt aan onze veteranen om het jaarlijkse toer nooi te organiseren. Etn op wat voor voortreffelijke wijze is dit gebeurd. Een bizonder fraai uitgevoerd programma, stond ten dienste van spelers en belangstellenden. Een kleine blaam rust echter op hun voortreffelijk gastheerschap: zij wonnen n.1. hun eigen toernooi, door U.D. in de finale te kloppen! En reken maar dat het na afloop gezellig geweest is! Bij het onderwerp veteranen komt ongetwijfeld ook hun beroemde ver gadering aan bod. Die vond dit jaar plaats op 6 maart. Waarnemers verklaarden, dat het er bizonder gezellig, luidruchtig en 'vochtig' toeging. De laatste zin is ook al van toepassing op onze 'Zilveren Ploeg'.Ook hier verkrijg ik mijn gegevens van 'zilveren' waarnemers. Het einde werd geschat tussen 4 en 5 uur, 's morgens wel te verstaan. Volledig heidshalve zij vermeld, dat dit evenement op 6 en 7 november plaats vond. vfv,'W^-T^- Mijne Heren, het einde van het op de proef stellen van Uw geduld komt in zicht. Al deze verscheidenheid van feiten en feitjes dient m.i. vastgelegd te worden en bij memorering hiervan zullen U ongetwijfeld nog meer dingen te binnen schieten dan door mij vastgelegd werden. Voor deze tekortkomingen bied ik U gaarne mijn verontschuldigingen aan. Ik mag wel stellen, dat, zolang een ieder enthousiast medewerkt, de toekomst steeds zonnig tegemoet gezien kan worden. Konden slechts de oprichters van onze aloude vereniging thans zien hoe hun 'kluppie' het heden ten dage maakt! Tot slot, sprekend namens het Bestuur, dank ik van ganser harte alle leden, hetzij een functie vervullend, hetzij individueel, die weer hun tijd, enthousiasme en werkkracht «en de A.P.C, hebben gegeven. Last but not least de Ereleden en Leden van Verdienste, die als steeds, klaar stonden om het Bestuur met raad en daad terzijde te staan. Ik dank alle leden van de A.P.C, voor het in Uw Bestuur gestelde ver trouwen, alsmede mijn collega-bestuursleden voor de steun en bizonder prettige verstandhouding, welke ik gedurende het afgelopen verenigingsjaar heb mogen ondervinden. 1e Sekretaris Amsterdam, 12 juni 1964.

Jaarverslagen | 1964 | | pagina 15