-Jér Onze A.C.C.-ers en A.B.C.-ers zijn nog te vroeg in de respektieve seizoenen om een prognose over het verloop van hun competities te geven. A.C.C, speelde op 17 mei haar eerste wedstrijd op '§oed Genoeg', begunstigd door stralend weer, hetgeen ik hen met vele overwinningen gaarne het gehele seizoen gun. A.B.C, heeft in ieder geval 'op papier' een sterk negental en het bereiken van de hoofd klasse zal zeker door de gehele A.F.C, toegejuichd worden. Spreken de over deze beide verenigingen en de A.P.C, kom ik natuurlijk terecht bij de Stichting 'Goed Genoeg'. Dat de Stichting een gemak kelijk seizoen achter de rug heeft zou overdreven gesteld zijn. Wijs beleid van alle kanten zal ongetwijfeld de zaak glad doen verlopen. Ook het Sociëteitsbestuur heeft vele vergaderingen achter de rug, waaraan de wisseling van restaurateurs zeker niet vreemd is. Eigenlijk is het niet nodig over onze trainer Gerard van Dijk in dit jaarverslag te verhalen. De resultaten spreken voor zich. A.P.C, is zeer content met de Heer van Dijk en naar wij menen de Heer van Dijk met de A.P.C. Eén van de pijlers is ongetwijfeld de goede verhouding tussen trainer en spelers en tussen trainer en Bestuur. Wel nu, die is er. De doelstelling voor dit afgelopen seizoen werd voor een groot deel gerealiseerd, waarbij het verheugende feit zich voordoet, dat A.P.C, beslist niet om spelersmateriaal verlegen zit. Gestel dat ons eerste draait, zoals de laatste vier competitie wedstrijden, Mijne Heren, ik geloof, dat wij dan het komend seizoen met bizonder groot vertrouwen tegemoet mogen zien. De vereniging heeft het afgelopen seizoen wat gesukkeld met de ver vulling van de functie van terreinknechtRudy Zonderman verliet ons gedurende het seizoen. Maar ik meen thans wel te mogen zeggen, dat wij in de Heer Stokkel een bizonder capabel iemand getroffen hebben, waarvan wij hopen, dat hij nog lange tijd onze vereniging zal kunnen dienen. Ook het beheer van de sociëteit ging in andere handen over. De Heer Bakker verliet per 30 november onze dienst, waarvoor het echtpaar Roozebroek in de plaats kwam. Positieverbetering deed hen ons per 1 juni j.1. verlaten. Het is niet altijd even gemakkelijk om onze sociëteit te drijven. Een zeer wisselvallig bedrijf met sterk variërende arbeidstijden en gekenmerkt door 'spitsuren'. Thans deed het echtpaar Dinkeloo zijn intrede, waarmee U ongetwijfeld de afgelopen weken reeds kennis hebt kunnen maken. Wij wensen hen een succesvolle toekomst! Alom in den lande wordt ons cluborgaan 'De A.P.C. Schakel' gaarne ge lezen en van tijd tot tijd vindt men ook overname van artikelen in officiële organen en in soort gelijke uitgaven van zustervereniginger Waarmede de kwaliteit van de inhoud m.i. duidelijk wordt aangetoond. Ook alweer in verband met de sterke ledenaanwas en kostenstijgingen doen deze post op des penningmeesters budget stijgen. Voor inhoud en verzorging zorgden ook dit jaar weer redacteur Jan Steensma en drukker Jan Meyer. Het 'Bulletin' onderging ook een wijziging. Niet alleen in vorm, doch ook in verzorging. Mijne Heren, bij, alweer, een dergelijk grote vereniging is de uitgave van dit orgaan niet meer op amateuristische basis te verwezenlijken. Met oneindig veel dank aan alle medewerkenden van de afgelopen jaren, moei* besloten

Jaarverslagen | 1964 | | pagina 14