-10- Alhoewel de volgende festiviteit, strikt genomen, op het gebied van de cricketers ligt, is het vermelden hiervan in het jaarverslag zeker gerechtvaardigd. Ik doel hier op het inmiddels beroemde 'Spaanse Feest', voortreffelijk door de A.C.C, georganiseerd t.g.v. het bezoek van Eastcote. Vele A.F.C.-ers terugkomend van de uit wedstrijd tegen Quick (N) wierpen zich op 30 juni onmiddellijk in het feestgewoel. Een bizonder geslaagd festijn! Het totsformuliervoor het weekeinde van 6 en 7 juli kreeg een historisch tintje. De goegemeente kon de wedstrijden De Valk-A.F.C, en A.F.C. - De Valk voorspellen. Tot besluit van de kampioenscompetitie werd op 14 juli gezamenlijk aan een maaltijd aangezeten. Ondanks de laatste plaats in deze competitie, toch zeer zeker verdiend! Overigens mag ik wel vast stellen, dat het er het afgelopen seizoen een en ander op afgegeten is Menig A.F.C.-er zal onmiddellijk zo bleek als een doek worden als U over 'bolletjes' en 'pijltjes' mocht beginnen. Ik doel hier op een herleefde traditie, n.1. de 'Goed Genoeg' rallye op 28 septem ber. Bizonder kunstig in elkaar gezet, alhoewel voor de beginner toch net iets te moeilijk. Uit den aard werd dit evenement be sloten met een feest. Toch weer over eten gesproken. De eerste elftallers kregen resp. op 10 oktober en 14 november een één-pans maaltijd aangeboden. De eerste werd benut door praeses Kappelhoff middels een 'pep-talk' de laatste vanwege de behaalde 9 punten uit de laatste 5 wedstrijden 20 November. Jaarvergadering van de Vereniging 'Sportpark Goed Genoeg', meer populair gezegd, de Sociët^eitsvereniging. Circa 45 belangstellenden luisterden aandachtig naar het pièce de résistance van sekretaris-penningmeester van Nigtevegt, die een ware lawine van cijfermateriaal uititortte-r Toch zit achter dit simpele zinnetje een enorme hoeveelheid werk verborgen, waarvoor onrechte hulde zeker op zijn plaats is. Iets meer dan 100 jongelui woonden dit keer de jeugdkienmiddag bil. als vanouds voortreffelijk door de Jeugdcommissie georganiseerd mede waardoor het een bizonder geïlaagd festijn werd. Ook dank aan de milde gevers, die het mogelijk maakten fraaie prijzen voor de jongens ter beschikking te stellen. Ietwat licht in het hoofd vergaderden op 19 december de 1e sekretarissen van de Amsterdamse 1e-klassers op onze sociëteit Een en ander veroorzaakt door het gul geven en accepteren van rondies cognac vóór de aanvang. Desalniettemin kan van een bizonder nuttige uiteewïsseldW°rden gesproken' waar*iJ tal van ervaringen werden Kerstmis in zicht, dus kienen voor de senioren nabij. Een propvolle zaal nam deel op 20 december aan dit spel. Zeker geslaagd te noemen JÏS WS1+het klenen Z6lf iets te lan« <^urde. Een inkorting zoT zeker het succes verhogen. 8

Jaarverslagen | 1964 | | pagina 11