-5- Veelal worden de prestaties van een tweede team beinvloed door de wisseling van spelers; het gevolg van het regel matig afstaan van spelers aan het eerste elftal. Zo ook bij de A-2. Desondanks eindigden zij in het midden van hun afdeling. A-3 en A-4 speelden met wisselend succes. De A-6 en de A-8 deden het minder goed en wisten ieder slechts 1 wed strijd te winnen. Met de A-1 behoorden de A-7 tot de kampioenscandidaten. Eerst in de laatste wedstrijden kwamen zij de benodigde punten te kort. ^elaas konden wij ook bij de B-junioren geen kampioenen noteren. In tegendeel, het algehele beeld in het afge lopen seizoen was weinig hoopvol. Slechts de B-5 kwam tot redelijke resultaten, terwijl de B-1 eerst tegen het einde van het seizoen redelijke resultaten begon te boeken. Het terugtrekken van de B-8 en B-9 memoreerde ik reeds in de aanvang van dit jeugdoverzicht. De pupillen kwamen buiten hun onderlinge»7 competitie nog drie keer in toernooi verband uit en wel op 10 november en 27 april in de traditionele ontmoetingen met hnn leef tijdgenoten van de Kon. H.P.C, en op 30 april in het toer nooi t.b.v. het Prinses Beatrix Polio Ponds. Helaas in alle gevallen zonder succes. Een speciaal woord van dank mag hier wel gericht worden tot enkele enthousiaste, jongere, A.P.C.-ers, die aan onze jongste leden leiding geven. Buiten de hiervoor vermelde toernooien was onze vereniging nog vertegenwoordigd in: A.R.O.L. Beker Toernooi - 26.8 en 2.9 -A.P.C.1 geen prijs H.B.S. Insulindejfl toernooi - 22.12 -A.P.C. Comb.:geen prijs D.W.V. -9.6 -B-6 en pupillen: geen prijs H.B.S. - 28.4 - Veteranen: eerste prijs O.V.V.O. - 2.6 - A-2 in comb. A.B.C.junioren: 2e prijs De volgende vriendschappelijke wedstrijden werden met ons eerste elftal gespeeld, waarvan de meesten als oefenwed strijd in de periode van 2 december tot 24 maart: Westfrisia - A.P.C. 2-1 Aalsmeer - A.P.C. 1-2 O.V.V.O. - A.P.C. 0-3 A.P.C. - Swift 2-1 Zeeburgia - A.P.C. 0-3 A.P.C. - R.K.A.V.I.C. 1-2 H.B.S - A.P.C. 4-2

Jaarverslagen | 1963 | | pagina 6